Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Sezona 2010 / 2011 (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Sezona 2010 / 2011
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Priatelia, na dnesnom stretnuti sme si dohodli niekolko bodov ohladom najblizsich 10mesiacov (do konca Juna 2011).

Clensky poplatok na toto obdobie pre clenov SFT je 50 Eur (zahrnuje pristup na bazenove treningy SFT, a podporu pri vyjazdoch za pretekmi alebo freedive eventmi.

Prosim nech kazdy kto ma zaujem pravidelne s nami trenovat uhradi tento poplatok najneskor do konca Oktobra 2010 na ucet Slovakia Freedive Teamu:

2624845529/1100

pri internetbankingovej platbe uvedte do poznamky: "svoje priezvisko" sezona 2010/2011

variabilny symbol uvedte svoje rodne cislo

a este mi treba dat vediet mailom ze ste poslali uhradu (aj rodne cislo pls): Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Clenske preukazy dostanete po uhradeni clenskeho ,prosim nenechavajte to na poslednu chvilu. Vseobecne plati, ze bez zaplatenia by sme nemali chodit na bazen. Dakujem za pochopenie.


Okrem toho sme sa dohodli, ze Erik bude poskytovat trening novym zaujemcom o freediving. Pre tieto ucely je specialne vycleneny trening v Nedelu o 16:00hod na Pasienkoch. Poplatok za 1 osobu/trening je 4Euro, peniaze prosim odovzdavat priamo Erikovi.

Dalej do teamu obstarame vystroj, ktora bude spolocna a k dispozicii najma nasim novym clenom. Zakupene budu 2 monofiny, jedna s velkostou boticky 40 a druha s 45. Okrem toho ideme zakupit olovene broky na vyrobu obojkov, predpokladam ze asi 15kg olova ideme zakupit.

Akcie: Tim SFT sa zucastni na akciach Rybatlon 2010 Ceska Republika, MR CR 2011, Freedive akcii v Zagrebe 2010, Freedive preteku v Maribore (Mad Cup?) 2011, Nordic Deep 2011 vo Svedsku. V roku 2011 planujeme uskutocnit Advanced Freediver kurz v Chorvatsku. Kurz je urceny freediverom, ktori absolvovali zaciatocnicky kurz. Termin, miesto, cena a logistika budu zverejnene na fore freediving.sk

SFT sa nezucastni akcie Apneacup 2011.

Dalej by som chcel poprosit vsetkych ktorym som zapozical akukolvek cast vystroje o jej vratenie. Prosim kontaktujte ma cez e-mail a dohodneme sa kam si pre to pridem.

Ak som na nieco zabudol prosim doplnte do diskusie.

Dakujem a tesim sa na nase buduce spolocne uspechy vo vode aj pod.

Maros Vrabel
predseda vyboru o.z. Slovakia Freedive Team
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
este jedna poznamocka: Tymto chcem podakovat Jurajovi za to, ze zatiahol vacsiu cast uctu za dnesne pohostenie. Jurko, dakujeme !!!
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
ratko (Užívateľ)
Príspevky: 177
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
coooo? to fakt? dakujeme
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
K olovu, co sa ma zakupit... Spocital som to na 20kg. Obojkov by bolo treba este o dost viac, ale podla mna je zbytocne, aby mal kazdy svoj vlastny.
Z olova, ktore sa nakupi za peniaze SFT sa spravi 6 obojkov, ktore budu mat na starosti urceni ludia. Tieto obojky budu pre maximalky a planovany trening k dispozicii vsetkym clenom SFT s dovetkom, ze prioritu maju pretekari pripravujuci sa na sutaze.

Obojky sa vyrobia v tychto podobach:

5,3kg 1x
4,0kg 1x
3,0kg 2x
2,5kg 1x
2,2kg 1x

Ak mate potrebu sa k tomu vyjadrit, tak sa pls poponahlajte, nech to uz Ivan moze doriesit.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
5,3 bude asi vela
daj 5,0
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Jozin (Užívateľ)
Príspevky: 35
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Jen tak orientacne, za kolik se u vas daj koupit oloveny broky? a jakej prumer?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Ivan (Admin)
Príspevky: 226
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
10 euro / kilo, priemer je 1.5-2mm
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Jozin (Užívateľ)
Príspevky: 35
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ivan napísal:
10 euro / kilo, priemer je 1.5-2mm

skoda, rikal sem si jestli nemate levnejsi nez u nas, tady se daji koupit 2mm-2,5mm za 7€, kdyz toho kluci brali vic, meli to dokonce tusim za 6€ no stejne mi to porad prijde hodne, ale novej obojek uz asi budu muset udelat...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 6 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Vsetkym co zaplatili dakujem za uhradu clenskeho za sezonu 2010/2011.

Prave vyrabam preukazy,zajtra ich dam zalaminovat a vecer ich donesiem na bazen.

Ostatnych poprosim o co najskorsie uhradenie clenskeho do konca Oktobra 2010.

Dakujem

maros
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 4 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Uz nejaku dobu sa bavime o malom predvianocnom stretnuti/posedeni clenov SFT. Navrhujem termin konania na utorok po treningu, kym sa vsetci nerozlezieme po Slovensku.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed