Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Rybatlon, Praha, 16.10.2010 (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Rybatlon, Praha, 16.10.2010
Pred 13 rokmi, 9 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Chalani z Prahy chystaju na oktober sutaz s netradicnym pojatim a s jednou zaujimavou dosciplinou. Radi tam privitaju aj slovenskych sutaziacich, tak kuknite na info a zacnite trenovat...

http://nanadech.cz/pages/rybatlon


Mohli by sme dat dokopy nejaku vypravu. Je to prilezitost pre mladych zoznamit sa s pretekmi a popri tom stravit fajn vikend.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 9 mesiacmi
Marian PD (Užívateľ)
Príspevky: 53
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja pojdem len mam problem kde budem trenovat ked nam zavreli bazen. Vidim to len na suchu statiku a apnea walking.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 8 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
To uplne staci. Techniku plavania mozes trenovat na jazere, na hladine so snorchlom.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 8 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
To uplne staci. Techniku plavania mozes trenovat na jazere, na hladine so snorchlom.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 8 mesiacmi
lumen (Užívateľ)
Príspevky: 24
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja by som sa chcela ist pozriet, ale nesutazne.. Da sa aj tak alebo divaci nie su vitani?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 8 mesiacmi
nanadech.cz-Jozin (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
divaci vitani jsou, i kdyz bazen je dost malej, tak se tam snad nebudeme moct plest. kdyz bys nechtel jen tak pokukovat, porad jeste shanime safetaky, pomocniky rozhodcich a tak - a pak bys mohl mit jako staff i zdarma start ve vecernim relay
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 8 mesiacmi
lumen (Užívateľ)
Príspevky: 24
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dakujem.. inak ja som dievca, ale nevadi .. prave mi kamosi hovorili, ze to evokuje muzsky rod, takze moja chyba.. mne to tak nikdy neprislo .. budem si sem musiet dat foto
No v ramci freedivingu som bola vo vode 3x, tak neviem, ci budem vhodna ako safety.. Neviem ako to na zavodoch chodi, preto som sa chcela ist pozriet.. takze ak nie je nic narocne robit pomocnicku rozhodcom, tak rada, nech sa tam len tak neflakam a nieco sa priucim..
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 8 mesiacmi
nanadech.cz-Jozin (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
jako pomocnik bys drzela kameru nebo stopky, to snad zvladne kazdy. mozna budeme potrebovat lidi i na jine veci. jeste sme to nedavali dohromady. jestli se rozhodnes ze urcite pojedes a chtela bys nam pomoct napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. , staci tak v pulce septembra, pripadne i pozdeji, ale cim driv tim lip - jen by to chtelo abys uz vedela ze urcite pojedes, aby nam pak nekdo nechybel. jen podotykam, ze vschni lidi co nam se zavodama pomahaj, to delaji zadarmo. nemame zednaho sponzora a tak jim za to nemuzeme nic dat. budeme radi kdyz ze startovneho zavodniku zaplatime bazen.

ale jestli chces freedive delat, urcite to bude dobra zkusenost. doufam ze vas dorazi vic a nekdo bude i zavodit

jinak nam moentalne nechodi stranky www.nanadech.cz, ale snad se to co nejdriv zase rozbehne... to jsou ty free servery

jinak lumen je dobre i pro holku, ale bez te fotky to jde spatne poznat
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 8 mesiacmi
lumen (Užívateľ)
Príspevky: 24
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
no tak to by som zvladnut mohla .. jasne, ze za to necakam ziadnu odmenu, akurat mozno trosku skusenosti, co sa tyka zavodov a fajn vikend..
ak to budem vediet na 100%, ze idem, tak napisem.. posnazim sa co najskor..
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Jozin (Užívateľ)
Príspevky: 35
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Tak zbyva kousek pres mesic do zavodu a nikdo ze slovenska se zatim nerozhoupal - kdyz nepocitam Miska Rizka, kterej je cech jak poleno Jak to s vami Erik vypada? Zatim mame registrovanejch 20 lidi, ale jeste par by se nam hodilo. Kdo by mel zajem tak online registrace je tu. startovne se da zaplatit az pri zavodech

http://nanadech.cz/pages/rybatlon-prihlaska-sign-up

na strankach pribyly i dalsi detaily.
tak to jeste promyslete a dejte vedet.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed