Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Výstroj Cressi (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Výstroj Cressi
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
Miky (Návštevník)
Príspevky: 4
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Potrebujem pomoc skusenych...

Na tejto stranke su freedivingove neopreny Cressi a chcel by som poradit pri vybere
http://www.fordivers.cz/Produkty.aspx?kat_id=176

O neopreny Technica a Gara nemam zaujem

Poradite, ktory je podla ceny a hrubky asi celkom vyhovujuci? Dam na radu vas Prosim poradte.

Dakujem
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Obavam sa Miki, ze ti niet pomoci. Ako si uz mohol zistit, nikto (asi az na Speara) tu oblek Cressi nepouziva a teda ti ho ani nevie doporucit.

Pises, ze das na radu skusenych a tak ti ako skuseny freediver poradim... Kup si 3mm Elios a laminatove plutvy Captain Nemo

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTMyNw==&akce=detail&id=54283&digi_menu=&digi_detail=


Howgh
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
Miky (Návštevník)
Príspevky: 4
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Diky moc za radu, myslel som poradit ohladne neoprenoc Cressi, nechcem nic profi. Z tych neoprenov Cressi som chcel nejaky vhodny. To je vsetko. Vybrat si len podla hrubky? Stacil by ten 3,5 mm?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ne nestacil.........konfekcne neopreny su ina technologia ako yamamoto bez liningu a na mieru. Proste tu musis spravit nejake rozhodnutie, toto neni otazka obehnutia si 4 predajni v Ba a vyberu toho najvhodnejsieho, ak to beries takto, potom je vhodny akykolvek na ktory v potap. predajni natrafis .....viac info : Erik
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
Miky (Návštevník)
Príspevky: 4
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja som len chcel na freediving (urcite nie profi) nejaky celkom slusny neopren a chcel som len poradit ktory by bol vhodny z toho odkazu, ktory som vyssie uviedol. Neopren slusny na bezne potapanie/zacinajuci freediver. nechcel som nic extra ani nejaky, ktory pouzivaju majstri sveta.
http://www.fordivers.cz/Produkty.aspx?kat_id=176

okrem tecnica a gara
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
FeroF1 (Užívateľ)
Príspevky: 134
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Myslim ze stale nechapas co ti chalani chcu povedat. Elios alebo Marea je neporovnatelny s krasickym neoprenom ide hlavne o konfort a flexibilitu ktoru pri freedive potrebujes.Cena cca ..mne sa zda ze my sme kupovali Eliosa na mieru okolo 180E. Erik je chalan ktory vie o com vravi tak ak chces normalny neopren ktory mame vsetci tak nemas nad cim rozmyslat. Konfort ocenis az kym budes v nom potapat. Pocit "be free" si potom uzijes naplno.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
Miky (Návštevník)
Príspevky: 4
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja chapem, co mi chcu chlapci naznacit, stale pisu len o Elios, pretoze to maju vsetci. To ako keby povedali, ze Elios je najlepsi len preto, ze ho maju vsetci a ziadny iny neskusali. Cize skusenosti maju len s Elios. Ja nepotrebujem perfektny. Keby som bol profi tak ani neuvazujem, ale niektori zaciatocnici nemaju mozno ziadny. Zoberu si masku snorchel, klasicke plutvy a idu si zaplavat. A ja chcem freedive neopren Cressi, pretoze sa mi paci a pokial je freedive tak asi je vhodny na freedive a predpokladam ze nebude spatny, len z tych tipov som chcel vediet, aky by bol dobry. Pisem stale o znacke Cressi, lebo ich je viac druhov. nechcem nic extra. To ako keby som bol sofer, ktory ziskal vodicak pred 2 tyzdnami a prehlasil by som, ze chcem kupit auto. A tak ako mi tu kazdy pise ze naj neopren je Elios, lebo ho pouzivaju aj profi, tak to je to iste ako keby zaciatocnikovi vodicovi s 2tyzdnovym vodicakom, by mi radili aby som si kupil Ferrari lebo je naj...

Nechcem nic extra len slusny neopren od Cressi. Pisete mi, ze ich nechapem, co mi ccu povedat, ale otazka znie, chapete ma tu vy? Chcem Cressi, preto so aj napisal odkaz, z ktorych by bol vhodny pre amatera. Ak by niekto povedal profi freediverovi. Tu mas 6 neoprenov Cressi, ktory by si si vybral. Tak ao profi freediver by dokazal povedat: Tak tento by bol asi dobry.

Chapeme sa?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Myslim, ze vsetci chapeme...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
Miky (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Som rad, ze vsetko ok, takze poradite mi Cressi Competition 3,5 mm alebo 5 mm?

Diky
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 1 Mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Kúp si Cressi ten bude fajn...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed