Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Lokacie
Pred 14 rokmi, 5 mesiacmi
Baca (Návštevník)
Príspevky: 15
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Neviem ci tu, alebo niekde inde som to cital, ze hladate nejku peknu vodu na hlboke ponory. Podla miestnych je na Sutove pri Kralovanoch v lome hlbka okolo 80m. Bol tam uz niekto potapat ??
Z brehu to tam vyzera velmi pekne, voda je ako ta chorvatska, je tam plna prdel ryb a v lete aj rekreantov a na naprotivnom brehu aj nuda plaz
 
 
 
Posledná úprava: 2009/11/23 00:01 upravil .
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 5 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Baca napísal:Podla miestnych je na Sutove pri Kralovanoch v lome hlbka okolo 80m.

80m, to je asi miestna rybarska latincina. Podla pristrojovych potapacov je tam maximalne 11 metrov:
http://www.manta-zilina.sk/lokality/sutovo/index.htm
 
 
 
Posledná úprava: 2009/11/23 00:27 upravil trux.
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 5 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
tak, max 10-12 m, ale je pravda ze na slovenske pomery nadpriemerne cista voda. no na druhej strane aj vela potapacov. je to taka severoslovenska gulaska
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 5 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
80 metrov udavaju v Podrecanoch to je zatopena bana pri Lovinobani boli sme zistit v lete co je na tom pravdy a sonar nam zatial ukazal 64m aj ked flaskari boli ze vraj hlbsie co sa tyka idealnych podmienok na freecko tak tie zrovna nie su viditelnost do 3m studena voda a pod 15m uplna tma, majitelia chcu z toho urobit potapacske stredisko ale zatial sa ta bana stale zatopuje preto ze je tam spodna voda takze cakaju kedy sa to zlepsi preto zatial este nepodnikli ziadne kroky napr poriesit vstup do vody ktory je teraz dost o drzku ale raz z toho moze byt zaujimava lokalitka...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 5 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Hehe, vedel som, ze sa Karel von Podretchan ozve...
Sa mi pacia tieto legendy, este sme neboli kuknut na tom Devici.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 5 mesiacmi
Baca (Návštevník)
Príspevky: 15
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Vraj dalsie hlboka voda je na vychode. Obec Beňatina, zaplaveny lom s obrysom nejakej velryby na skalnej stene.


No a v buducnosti uvidime ci bude nieco priamo v Kosiciach. Magnezitova bana na Bankove by sa mala vraj zaplavit. Tak uvidime co s toho bude. tam by mohla byt v povrchovom lome hlbka az okolo 100m
 
 
 
Posledná úprava: 2009/11/23 16:48 upravil .
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
sokol (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Baca napísal:
Vraj dalsie hlboka voda je na vychode. Obec Beňatina, zaplaveny lom s obrysom nejakej velryby na skalnej stene.


No a v buducnosti uvidime ci bude nieco priamo v Kosiciach. Magnezitova bana na Bankove by sa mala vraj zaplavit. Tak uvidime co s toho bude. tam by mohla byt v povrchovom lome hlbka az okolo 100m :-)


taka hlupost ze zaplavit, ta baňa ma najvesie zasoby magnezitu v strednej europe a pripravuju tam jednu sachtu na podzemnu tazbu a priamo v tom kratery su 2 unikove sachty takze nic take ze sa ma zaplavit
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 6 mesiacmi
Adam (Užívateľ)
Príspevky: 76
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
nechcelo sa mi hladat ci to sem uz niekto daval ..ale minule mi toto poslal kamarat,tak som si spomenul.
http://www.tmp-diving.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=51
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 11 rokmi, 8 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Pocas niektoreho z dni od 16-19.8.2012 v zavislosti od pocasia by som sa chcel ist kupat/potapat do Sutova. Ak by mal niekto zaujem pridat sa dajte sem info.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed