Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
micromask+prodive BA+ochota (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
micromask+prodive BA+ochota
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
hooopy (Návštevník)
Príspevky: 16
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
nevedel som kam mam zaclenut tuto temu, ale nazov az tak velmi nesuvisi so samotnou maskou.
kupoval som teraz dve (micro)masky v prodive, plus jeden snorchel, pred par mesiacmi, D4, plus sme od nich brali dalsie dvoje plutvyy, dalsie dve masky a asi dva snorchle..proste sme tam boli uz niekolko krat. (zasobujeme celu rodinu)

dnes som tam bol s poziadavkou, vymeny 4dni stareho snorchlu, zakupeneho u nich samozrejme,. chcel som ho vymenit za asi dvojnasobne drazsi, plus dokupit este jeden..(blocek v ruke)
samozrejme som sa nestretol s ochotou.. vraj preco by mali dat znova do predaju opluty snorchel. Ano, na jednej strane to chapem, na druhej strane: je to snorchel z makkeho silikonu, bez ventilov, obyc trubka, ktora sa beznym umytim ( v saponatove) vode stava presne tym cim bol ked so ho kupil. Ziadna veda, ziadne znamky pouzitia..ani chemicke.

ked som kupoval suunta D4, cena sa stlacit nedala... ked som bol na odchode zrazu to slo dole o 10percent..
Neviem sa ubranit pocitu, ze cielom predajne nie je poradit a pomoct a aj predavat, ale zarobit a oklamat..pokial mozno idealne ludom, ktorí nicomu nerozumeju a bolo by im mozne natrepat ze tovar, ktory maju je ten najlepsi na svete a iny neexistuje.

siel som tam s malym srdieckom, necakal som zazazraky, ...a nic ma neprekvapilo...


tymto sa chcem opytat vas, ake mate skusenosti s touto predajnou...

Viem moje slova su tvrde, ale tak to citim...

PS:poradte kde v BA maju este podobny tovar... potrebujem kupit este dva snorchle... dakujem..
 
 
 
aj podúroveň je úroveň
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
Lubos (Návštevník)
Príspevky: 1
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Presne podobne skusenosti s nimi mam aj ja. Staci sa ich opytat napr. na masku Technisub Sphera a poslu ta... i ked su vyhradnym distributorom firmy Technisub na Slovensku tak ti ju nedovezu.
Ja mam celkom dobre skusenosti s Nautilusom www.nautilus.sk i ked nemaju az taky siroky vyber. Sidlia asi 1km od Prodivu na Hrobakovej v Petrzalke.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
hooopy (Návštevník)
Príspevky: 16
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
hm... a co sa tyka mojho nakupu D4 u nich v predajni.. povedal som ze ich mozem kupit vo viedni asi o 2tis skk lacnejsie... ako potom pristupia k mojej reklamacii... keby sa nahodou stalo...

a i napriek tomu ze su officialny servis na suunto hodinky. povedali mi ze si to musim zaplatit pokial ich kupim inde a servisovat ich budem u nich... az ked som sa ohradil priamo tym, co ma navod napisane v navode ohladom garancie... sefko stichool a zmenil temu , ze ano, ze mam pravdu atd atd, ale aj tak ze budem platit nahrady za dopravu
tak.. samozrejme si vymyslal bludy... a ja som nemal uz ten chochmes mu to ukazat cierne na bielom na papieri, ktory mi sam dodal k hodinkam...
proste ojebat ojebat ojebat
PS:velmi sa ospravedlnujem za tieto neslusne slova, ale inak to nazvat neviem.. pojdem chacknut nautilus... snad maju na vyber nejake snorchle
 
 
 
aj podúroveň je úroveň
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Skus este tento obchod: http://potapac.eu

Je s nimi rozumna rec a hlavne Ti pove nazor co je uletene a co vhodne.

Malicky obchodik, ale vyznaju sa.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
odporucam trygon brno, su dobre zasobeni a najma freedive tovarom www.trygonbrno.cz, ale najlepsie je ist tam osobne
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed