Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Opasok
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
Dark_Troll (Užívateľ)
Príspevky: 50
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
neviete poradit kde by som zohnal gumenny opasok so zavazim?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 9 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
v obchode ) ......ja som kupoval od Cressi a som velmi spokojny. Pasovinu na opasky predavaju na metre v Brne trygonbrno.cz a za lacno
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 9 mesiacmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dark_Troll napísal:
neviete poradit kde by som zohnal gumenny opasok so zavazim?


napis Martinovi Zajacovi. Pride na buduci tyzden do BA a moze ti potrebne veci priniest.

tu si mozes vybrat:
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTMyNw==&akce=rubrika&idoddeleni=2658

kontakt na Martina:

e-mail: martin zavinac apneaman.cz
mob.: + 420 608 979 885
Skype: zajac.martin
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 9 mesiacmi
Dark_Troll (Užívateľ)
Príspevky: 50
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
diky, napisem mu mail... kolko KG zavazia mi cca bude treba?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 9 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dark_Troll napísal:
diky, napisem mu mail... kolko KG zavazia mi cca bude treba?

kolko mm neopren mas tak zhruba tolko Kg zavazia potrebujes... do mora trochu viac, na jazera trochu menej. Ale zalezi to aj od stavby tela a osobnych preferencii, takze je to velmi individualne... Najlepsie zacat podla tohto pravidla a upravovat dalej podla potreby...
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
maros napísal:
v obchode :)) ......ja som kupoval od Cressi a som velmi spokojny. Pasovinu na opasky predavaju na metre v Brne trygonbrno.cz a za lacno


Aktuálny stav z 14.9.09! Dnes som v Trygone okrem osobneho nakupu pogumovanych olov (iek) kupil aj opasok. Ponukli mi OMER s nerezovou rýchloupinacou prackou. Uvidime co z toho vzide. Co sa tyka metraze ... taliansky dodavatel uz metraz nedodava. Takze buduci zaujemci asi nepochodia.

Pri teme metraz ma vsak napadla jedna skryta predajnicka na Robotnickej u. v BA, kde som vzdy kupovaval take tie gumy napr.na dno kufra v aute. Oni totiz na chlp zodpovedaju parametrom takeho opasku ... tak stoji za rozmysel, ci to nejaky dobrak neskusi narezat na 5 cm pasky, a ma perfektny opasok ala CRESSI. Su metrove aj 1,5 metrove rolky ...najmenej predaju 10 cm dlzky ....2 opasky .. hm??? Ale berte to s rezervou.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Co sa tyka opasku, tak zatial jediny ktory je ale fajn mastny:
http://cressi.com/2009/SchedeVedi.asp?id=143

mi pride ako poriadny. Nad moj limit ktory som ochotny investovat.

Ako som uz spominal bral som si OMER a ta pracka co je na nom, bomba! Samootvaraacia. Normalne ides do vody a za chvilu mas opasok na kolenach. To asi znamena koniec, stacilo, treba ist von. Perfektna prevencia proti utopeniu. Dalsi ponor rovna sa rana do hlavy - total stop. Bez komentara.

Rad by som vsak nejaku reakciu na takuto temu: je to mozne aby 4 kg cisteho olova ( nepogumovaneho ) mali mensi vztlak ako 4 kg pogumovane? No ja som bud vypil sumienku, alebo sa vcera na Gulaske zvysila hustota vody.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No ja mam ten Omer uz par rokov, tiez z Trygonu - maju ho tu myslim viaceri, a zatial som s nim ziadny problem nemal... treba si ho poriadne utiahnut okolo prdele a nebude ti davat pecky do hlavy...

S tym olovom tam urcite rozdiel bude kedze to pogumovane ma vacsi objem, ale to su rozdiely tak male ze urcite to nepocitis... Skor si treba premerat olova, nie kazda kocka co na to vyzera ma presne 1kg a podobne... Ta sumienka (a ine podobne) tiez vie spravit svoje...
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No tak by som chcel videt ako by si tu pracku utiahol. Tiez tam bol taky chytrak co si to myslel. Vyriesila mi to doma len hruba sila a zverak.

Ok pomeram, a urobime statistiku. Kupoval som vsak len 5 kg v gume, tak snad to nebude malo. Lebo Tvojej rady dbal som a 5 mm s liningom objednal som !
 
 
 
Posledná úprava: 2009/09/17 09:09 upravil stady.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Hmotnosti jednotlivých olov (zn. SOPRAS sub)

Merané na váhe s presnostou 0,1g
0,9726 kg, 0,9922 kg, 0,9964 kg, 0,9824 kg, 0,9909 kg

Spolu: 4,9345 kg

Plus guma navyse a je mi jasný ten rozdiel vo vztlaku.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed