Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Sprievodný program na VC F1 Bahrajne.... (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
Pred 15 rokmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Istotne ste niekedy skúšali zadržať dych a odmerali ste si čas, ako dlho vydržíte bez ďalšieho nádychu. Ako dlho ste vydržali? Minútu alebo minútu a pol? Alebo nebodaj viac?

Počas víkendu v Bahrajne pripravil Bernie Ecclestone zaujímavý sprievodný program, ktorého súčasťou bol aj pokus o svetový rekord v tejto disciplíne. Maďar David Merlini sa ponoril do vodnej nádrže a následne sa z nej nevynoril poriadne dlho.

Diváci híkali už po piatich minútach, to však bol ešte len začiatok Merliniho pokusu. Po desiatich či pätnástich minútach si už každý myslel, že rekordér precenil svoje schopnosti a je po ňom, ale opak bol pravdou.

David Merlini napokon ostal pod vodou neuveriteľných 21 minút a 12 sekúnd, čím svoj doterajší svetový rekord prekonal o 33 sekúnd! Prizerajúci sa Timo Glock, Nico Rosberg, Jarno Trulli, Sebastian Vettel, Bernie Ecclestone, Christian Horner, John Howett a Richard Branson nevychádzali z údivu.

"Vedel som, že to dokáže," povedal spokojný Bernie Ecclestone: "Keď som o tom počul prvýkrát, tak som to považoval za nemožné. Ale keď som ho stretol, tak som vedel, že je to niečo výnimočné."

Maďar Merlini má na svojom konte viacero zvláštnych neuveriteľných skutkov. Na Youtube nájdete niekoľko zaujímavých videí.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
      Témy Autor Dátum
    emo
Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
brco 2009/04/27 11:50
    thread link
thread linkthread link Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
borka 2009/04/27 12:24
    thread link
thread linkthread link Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
oboy 2009/04/27 18:27
    thread link
thread linkthread link Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
ondro 2009/04/30 10:27
    thread link
thread linkthread linkthread link Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
Zemo 2009/04/30 13:57
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread link Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
borka 2009/04/30 14:22
    thread link
thread linkthread link Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
ondro 2009/04/30 15:07
    thread link
thread linkthread linkthread link Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
brco 2009/04/30 16:10
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed