Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Sprievodný program na VC F1 Bahrajne.... (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Sprievodný program na VC F1 Bahrajne....
Pred 15 rokmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Istotne ste niekedy skúšali zadržať dych a odmerali ste si čas, ako dlho vydržíte bez ďalšieho nádychu. Ako dlho ste vydržali? Minútu alebo minútu a pol? Alebo nebodaj viac?

Počas víkendu v Bahrajne pripravil Bernie Ecclestone zaujímavý sprievodný program, ktorého súčasťou bol aj pokus o svetový rekord v tejto disciplíne. Maďar David Merlini sa ponoril do vodnej nádrže a následne sa z nej nevynoril poriadne dlho.

Diváci híkali už po piatich minútach, to však bol ešte len začiatok Merliniho pokusu. Po desiatich či pätnástich minútach si už každý myslel, že rekordér precenil svoje schopnosti a je po ňom, ale opak bol pravdou.

David Merlini napokon ostal pod vodou neuveriteľných 21 minút a 12 sekúnd, čím svoj doterajší svetový rekord prekonal o 33 sekúnd! Prizerajúci sa Timo Glock, Nico Rosberg, Jarno Trulli, Sebastian Vettel, Bernie Ecclestone, Christian Horner, John Howett a Richard Branson nevychádzali z údivu.

"Vedel som, že to dokáže," povedal spokojný Bernie Ecclestone: "Keď som o tom počul prvýkrát, tak som to považoval za nemožné. Ale keď som ho stretol, tak som vedel, že je to niečo výnimočné."

Maďar Merlini má na svojom konte viacero zvláštnych neuveriteľných skutkov. Na Youtube nájdete niekoľko zaujímavých videí.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
brco napísal:

David Merlini napokon ostal pod vodou neuveriteľných 21 minút a 12 sekúnd, čím svoj doterajší svetový rekord prekonal o 33 sekúnd! "Keď som o tom počul prvýkrát, tak som to považoval za nemožné. Ale keď som ho stretol, tak som vedel, že je to niečo výnimočné."



Chuck, ak nedas na statike najblizsie aspon 30 minut, si v prdeli, to ti je jasne!!!
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Z toho mi vychadza jedine... Najlepsi kyslik maju v Madarsku. Hungary rules!
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No...tak s tymto mi "svagor" robi uz dost dlho nervy.. cital podobny clanok a stale ma spickuje, ze "vy sa tam trapite a nejaky iluzionista v pohode zadrzi dych na 15 minut"...

Vysvetlovacky o kysliku samozrejme nepomahaju (v clankoch sa o tom nepise a bezna verejnost to nerozumie) tak to vzdy nejak odignorujem...

Ale kedze mam doma flasu s kyslikom tak pri poslednom stretnuti sme urobili test...validita testu bola ovplyvnena zopar flasami vina ale predbezne zavery boli celkom pozitivne co ma namotivovalo na dalsie testy.

Takze tymto by som rad inicioval pripravu pokusu, v ktorom pre blaho verejnosti urobime pripravu na statiku s cistym kyslikom a nasledny pokus...Mozeme to aj tocit na video nech to dame na net.

K pokusu potrebujem:
- koordinatora - to mozem byt ja
- flasu kysliku - mame len este musim zohnat lepsi "naustok"
- subjekt testu - Chucka na to asi neukecam ale niekoho ineho by sme mohli - Zemo?
- Zachranara pre pripad problemov -
- Nezavisleho rozhodcu

Vidi tam niekto nejake rizika? Je potencialne poskodenie mozgu ale u Zema to nehrozi
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Jojo, uhadol si, hlasim sa dobrovolne...

Nebudeme predsa s tymi par mozgovymi bunkami co este ziju trocharit...

Akurat nejaky podvodny gameboy alebo nieco na zabavenie by to chcelo...
 
 
 
Posledná úprava: 2009/05/01 10:11 upravil Zemo.
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zemo napísal:
Jojo, uhadol si, hlasim sa dobrovolne... :woohoo:

Nebudeme predsa s tymi par mozgovymi bunkami co este ziju trocharit... B)

Akurat nejake podvodny gameboy alebo nieco na zabavenie by to chcelo...



....jeeeeeezisi, bacile sa opat nasli, poslem vam tam novy cas chlapci, budete slavni!!!!
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
A Zemo potom necha zmiznut vlak ... to bude show
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
si to nase bacilky mozu nacvicit a potom nam toto cislo predvedu v ramci vecernej show v moscenicke. kupujem si listok do prvej rady
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed