Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
normální dýchání vs hyperventilace (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
normální dýchání vs hyperventilace
Pred 15 rokmi, 1 Mesiacmi
nobody.czech (Návštevník)
Príspevky: 6
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zdravím, zajímalo by mě (jako vcelku začátečníka), jestli je výhodnější do dalšího růstu a vylepšování zkoušet O2/CO2 tabulky, a tak si navykat tělo ... anebo hyperventilovat a hluboce dýchat ....
Ptám se Vás zkušených, jaký způsob je lepší..anebo zdá se vám lepší a prospěšnější

Možná oboje :-D

Díky ...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 1 Mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Iba pre istotu - nie, to nie som ja, a nesnazim sa tu nikoho provokovat Ale nevylucujem, ze to sa o to pokusa niekto iny.

Pro nobodyho - vseobecne se tu shodneme, ze zacatecnik by se mel hyperventilaci vyhnout, protoze jej spise poskodi technicky, protoze ma hodne rezerv jinde, a protoze to hodne snizuje tvoji bezpecnost. Jak si na ni pri zacatku zvyknes, budes ji praktikovat i v ne zcela bezpecnych podminakch (trenovani nebo potapeni sam) a pak je na pruser zavareno. Co se tyce vlivu hyperventilace na absolutni maximalni vykon, tam se nazory ruzni, ale nez se tam dostanes, hyperventilaci se vyhni. Mrkni se na poslednich par stranek diskuze s nazvem "Internet Static Challenge", tam moje poznamky o hyperventilaci dost vypenily krev par zdejsim rezidentum.

U tabulek je kazdopadne hyperventilace kontraproduktivni. Predevsim u hypercapnickych tabulek b hyperventilace byla absurdita. Takze tam se hyperventilaci vyhni uplne.
 
 
 
Posledná úprava: 2009/04/02 18:24 upravil trux.
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 1 Mesiacmi
nobody.czech (Návštevník)
Príspevky: 6
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
truxi, neříkám, že jsem nikdy hyperventilaci "nepoužil", ale přijde mi, že je něco jako steroidy - "zvyšuje" výkonnost, ale má nějaký mouchy (nebo spíš masařky).
Jj, pojedu bez ní. Díky
A na tu vypěnenou krev se mrknu :-D
Díky
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed