Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Elios
Pred 15 rokmi
Radek (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
No Maros samozřejmně že přes obchod tady v česku. já měl to štěstí že nepřišel sice do dvou měsícu ale opozdil se jen o měsíc a navíc mi ho udělali přesně jak jsem chtěl. to jest bez jediného loga elios. chtěl jsem maskáč a na tom to vypadá velmi blbě. jinak si myslim že právě oblek v kombinaci s nylonem na povrchu vydrží o dost víc a roztrhnout je opravdu umění.. za to i 5mm oblek bez nylonu roztrhne i slabá žena (vtip) ale vim o čem mluvim... a co že nikdo od vás nejede do krakowa?? máte to přece za humny..
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Akoze vyberat si po tychto radach neopren by som si veru nechcel...

Je to ako s kupovanim fotaku, kedy som uz ku koncu radil ludom, nech si najma kupia fotak a fotia a menej casu travia na forach a diskusiach.

Proste sa rozhodni pre nejaky oblek a ako vidis z tychto prispevkov, kazdy z nich ma nieco do seba a ani s jednym neurobis chybu.

Ja mam doma 3 obleky, vsetky su smoothskin/open cell a cim su starsie, tym su viac dotrhane. Suvisi to najma s tym, ze ked som si kupil prvy, tak tu nebol nikto, kto by mi poradil, aby som ho neobliekal na priamom slnku, necistil vo vode, kde sa povaluju odpadky a kopec dalsich veci, ktore uz teraz vieme.

Takze aj ked si teraz kupis ten najjemnejsi oblek bez liningu, coatingu a dalsich somarin a budes sa on starat tak, ako treba, nevidim problem, aby ti tie 3 roky nevydrzal (taka je zivotnost).
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
...uz len mozem dodat ze moj prvy 5 mm smoothskin/open cell, ktory mi tiez vyberal Erik, este stale mam po 3 rokoch a je stale v dobrej forme. A myslim ze dalsi rok urcite vydrzi. takze 4 roky je fakt slusna zivotnost
 
 
 
Posledná úprava: 2009/04/16 11:52 upravil brco.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Neopreny Elios pridu koncom Juna. Tuto spravu som dnes dostal od Eliosakov.
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Message from Elios Sub:

Hi,

We inform you that have just sent your 5 suits in standard size by DPD courier n. 08448002646278

It will arrive next week directly at your address. Wait your news when will have received it.

Best regards

P.S. Please take a contact with the courier and tracking the shipping number through this web site: http://www.dpd.net/index.php?id=43727
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
neopreny su u mna doma
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
Dark_Troll (Užívateľ)
Príspevky: 50
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
JUCHUUU, uz aby som ho prvy krat skusal

(btw. budem s tym potrebovat nejaky zaciatocnicky briefing)
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Radim trochu ubrat z tej radosti, aby sa rychlo nezmenila na plac.
Neviem, aky mas oblek, ale kazdopadne by som to na tvojom mieste neskusal doma v sprche. Dohodni si s niekym potapanie na jazere a pod dohladom to obliekaj poprve az tam...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 9 mesiacmi
jspearo (Užívateľ)
Príspevky: 158
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Chcel by som si objednat Eliosa, ked sa niekto najde kto este chce objednavat nech sa ozve.
 
 
 
...
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 9 mesiacmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ak sa nas najde viac, tak by som mozno isiel do 3mm neoprenu. Ten moj starucky (rok vyroby 2004) uz pojde do zasluzeneho dochodku.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed