Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Elios
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
stanoTN (Užívateľ)
Príspevky: 10
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
maros:moje koruny ti uz prisli na ucet?...som momentalne nejako mimo...hospitalizovany
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ano Stano, je to OK. Neopreny su uz zaplatene a objednane. Dodacia lehota je 40 dni od uhrady. Platil som to minuly pondelok.
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ahojte objednavame opat neopreny Elios. Mam uz poziadavku na 3 neopreny, objednavku chcem spravit buduci tyzden. Dajte vediet sem na forum ak chcete kupit novy Elios, alebo viete o niekom kto ma zaujem. Dakujem
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
TENTO TYZDEN OBJEDNAVAME ELIOSY !!!

AK CHCE NIEKTO USETRIT NA POSTOVNOM A OBJEDNAT SI SPICKOVY NEOPREN ELIOS NECH SA OZVE SEM NA FORUM.

DAKUJEM
 
 
 
Posledná úprava: 2009/04/14 11:25 upravil maros.
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
Dark_Troll (Užívateľ)
Príspevky: 50
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ja by som mal vazny zaujem o elios neopren, ale s neoprenmy nemam vobec ziadne skusenosti, ze co ake tie vrstvy tam su vonkajsie/vnutorne a neviem co vsetko... ak by mi niekto vedel poradit nieco vhodne pre zaciatocnika ...


edit: no, cital som nieco na fore a kukal si elios stranku. skusim sa cim skor zmerat podla tych videi dufam ze nic neodmeram zle.
- zatial to vidim na 5mm (3mm tiez dilema) heiwa, medium density, smoothskin, a neviem este ze ci inside: open cell alebo coating.
 
 
 
Posledná úprava: 2009/04/14 19:11 upravil Dark_Troll.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
@Dark Troll: Dobra volba, ak budes brat 5mm, tak by som skor volil low density (5mm je sam o sebe uz dost tuhy). No a dovnutra urcite open cell (nevidim dovod na coating).
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
no to si mu poradil uzasne, nevidim dovod na 5mm....to kazdeho zaciatocnika odradi ked sa bude citit stiahnuty v tej patke ako v baranej kozi....na zaciatok jednoznacne trojku, to je moj nazor
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
Dark_Troll (Užívateľ)
Príspevky: 50
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
do kedy mam deadline sa definitivne pomerat a poslat ti to maros? niektore tie veci neviem ci som dobre zmeral, tie videa su take vseliake

cize zatial 3mm, heiwa, medium density, smoothskin, open cell
moze byt?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Erik poradil spravne!! 5 mm s najnizsou tuhostou. Pre prve obliekanie a skusanie ideal. Maros potape 80% casu na slovensku. Je tu voda dost chladna. Ak si zoberie 3 nema sa ako zahriat, ak mas 5, da sa vodou schladit.

samozrejme treba sa spytat aky si na tom so znasanim chladu. Podla toho si vyber. Tuhost 5 a 3 je samozrejme meratelna, a ta 5 ti dlhsie vydrzi. Vacsina z nas ma oba.

Len dufam ze Maros to nebudes ty, ktory mu bude radit ako ho obliekat a vyzliekat. To by mu dlho nevydrzal. to je zase moj nazor.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Pridam aj ja svoj nazor, aby sme tu zase nemali dalsich novacikov s roztrhanymi neoprenmi. Pokym 3mm tak smoothskin nieje bohvieco, ja mam s liningom a iny by som nebral. Mozme sa tu hrat na zavodnikov a jak ma smoothskin mensi odpor a je flexibilnejsi, ale realne sa zavodne ponory celeho SFT za posledny rok daju spocitat na prstoch jednej ruky, takze za tym ucelom by som si neopren asi nevyberal. Trojka je viac do egypta, u nas ti v tom 85% casu bude zima, takisto v chorvatsku... Ale napr. na poslednych majstrovstvach v sharme uz bola tak tepla voda ze sa to nedalo vydrzat ani v trojke.

Ked chces potapat najme u nas tak urcite 5mm. Pri tejto hrubke je to uz citelne celkovo tuhsie aj odolnejsie, tak by som ten lining uz asi nebral.

Coating je celkom fajn, vlastnosti neoprenu to nijak nezhorsuje a oblieka sa to lahsie, otazne je ci to stoji za tie peniaze navyse.
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed