Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Elios
Pred 16 rokmi, 1 Mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
objednavku do eliosu budeme posielat spolu, resp. v mene SFT. Takze tipujem ze tam budu 3 neopreny, Borka, IVana a MAtej. Dajte teda dokopy miery a material a poslite mi to co najskor. Vdaka
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi, 1 Mesiacmi
rapakiri (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
skvele. miery odoberiem cez vikend. vdaka!
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi, 1 Mesiacmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
el presidenteeee, cez vikend by si nas s Ivkou mohol pomerat, aby sme sa v nicom nepomylili, teda ak nie si proti ...a ze mas doma nejake neopreny, ktore nepouzivas? Ak ano a neprisli by nam Eliosy, kym odideme do HR, mozem si aspon jeden vyskusat, nech tam s tym svojim shortom neumrznem?

velka vdaka sefe
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi, 1 Mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
cau, ano nejake neopreny su, da sa s nimi pocitat pre chorvatsko, pokial ide o miery, dufam ze prilozena videoinstrukcia bude postacujuca, netreba mat stresy ohladom centimetrov, heiwa sa da slusne natahovat a vie sa prisposobit, takze no stress
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi, 1 Mesiacmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
jeeeeej, to som si ani nevsimla, ze tam je videoinstrukcia, oka, tak potom posleme miery
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi, 1 Mesiacmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Povodne sa ten formular ukladal do databazy a ja som to potom odtial rucne vytiahol, skopiroval do Wordu a poslali to do Eliosu emailom.
Ale teraz sa to uz asi nebude dat ulozit. Myslim, ze su pomenene heslo do DB a pod. Ale ako navod ta stranka snad stale posluzi.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
24monkey (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Chcem sa opytat lebo tiez mam v plane si kupit tento neopren kedze idem na kurz v juny do chorvatska .... nevyde to lacnejsie cez http://www.divers-direct.cz/ ked zakladna cena je 4700kc a tusim priplatok za sitie na mieru je 300kc a postovne je zdarma vysledna suma je 6600sk ta cena co tu bola zmienena bola okolo 8500sk s postovnym
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ano mas pravdu ale oblek ktory mas na mysli ty je z ineho materialu "Ecoline" ako o ktorom sa tu pise "Heiwa", Nie je mozne aby si zohnal lacnejsie oblek v nejakom shope ako priamo od vyrobcu ten Ecoline musi stat cez Elios menej ako si pisal. Ak sa mylim tak ma hadam chlapci opravia
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
24monkey (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Z vlastnej skusenosti viem ze nie vzdy je to tak lebo velkoodberatel ma ine ceny u vyrobcu ako niekdo kdo si objedna jeden neopren ale casto su tie ceny cca rovnake ... z ciech ma vyde 5550kc na mieru aj s postovnym ... neviete kolko by ma vysiel z materialu ecoline napriamo aj s postovnym
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Viditelne to je lacnejsie cez divers-direct.cz

Pravdepodobne tam maju nejaku dohodu s vyrobcom. Na tvojom mieste by som to objednaval cez nich a neriesil komplikovany osobny odber!
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed