Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
ZLIN APNEA CUP 09' (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
ZLIN APNEA CUP 09'
Pred 15 rokmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Nemyslim, ze do Mariboru by prisli nejaki ludia, ktori startovali v Pardubiciach, mozno ak dvaja-traja a rovnake to bude asi aj teraz so Zlinom a Krakowom.
V pripade Zlina by som to este chapal... je to novy pretek, nema zatial tradiciu a svojich vernych, ale preco tak klesol zaujem o Maribor, kde dokonca boli aj MS a su tam fakt super podmienky, to mi neni jasne.
Ked sme v Zline robili nas "pretek", tak sme mali tusim 16 startujucich a dotiahli sme tam aj take esa ako su Karpis, Zajoch, ci Zabzo!
Mozno vedie cesta fakt cez mensie lokalne (klubove) sutaze a medzinarodne preteky budu len MS.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
M.R. (Užívateľ)
Príspevky: 90
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dalsia vec je ze banda ludi z CR tymov ide na bizi blue hole do Dahabu a Zajko bere zase par zajemcov na Azory .
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Tímto mailem jsem Vám původně chtěla posílat přesný program a startovní listinu. Bohužel Vám ale musím oznámit, že závody Zlín Apnea Cup se pro nízký počet závodníků ruší. Samotné je mi to velmi líto a omlouvám se, pokud jste pilně trénovali, brali si volno v pátek a pod. Doufám že takto na Zlín nezanevřete a přijedete aspoň na podzim na malé závody ve 25m bazéně, letos to bude možná o něco později a v krytém bazéně.

Samozřejmě kdo jste poslali startovné na účet, pošlete mi mailem náležitosti k vašemu účtu a peníze pošlu zpátky.

jarča

je to skoda ze to takto dopadlo
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed