Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Freediving na lodi (2) Hostia
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Freediving na lodi
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
Gabo (Užívateľ)
Príspevky: 129
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Caute!

Aj ked to tak nevyzera ale leto sa blizi! Preto by som vas chcel oslovit s ponukou plavby a potapania na lodi v stredomori. Vzhladom k tomu, ze miest a terminov je velmi vela vybral som nieco na zaciatok ako vstup do diskusie.
Destiacie:

Klasicka a lahko dostupna - Chorvatsko
Exoticka a zaujimava - Malta

Termin:

Termin som schvalne vybral mimo hlavnej sezony[pomer cena vykon].

13.6.-20.6.09
26.9.-3.10.09

Lode:

Ponukam na vyber tri rozne plavidla.

Klasicku plachetnicu s kapacitou 8-11 osob.
http://www.summeryachting.sk/index.php?id=116&t_id=11 http://www.summeryachting.sk/index.php?id=116&t_id=14

Plachetnicu vhodnu pre potapacov s vyklopnou kormou s kapacitou 12-14 osob. http://www.summeryachting.sk/index.php?id=116&t_id=80

Katamaran pre tych, ktory sa radi valaju v sieti kapacita 10-11 osob.
http://www.summeryachting.sk/index.php?id=116&t_id=82

Cena:

Chorvatsko termin 13.6.-20.6.09 26.9-3.10.09

Plachetnica klasicka 425 eur/os 320 eur/os
Plachetnica potapacska 446 eur/os 320 eur/os
Katamaran 430 eur/os 320 eur/os

Malta termin 13.6.-20.6.09 26.9-3.10.09

Plachetnica klasicka 425 eur/os 380 eur/os

Cena obsahuje prenajom lodi, poistenie kaucie, zaverecne upratovanie, transit log, kupelnu taxu na zakladni, gumeny cln s privesnym motorom, morsky kajak, podvodny scooter. Ostatne naklady su doprava na miesto nalodenia, strava, nafta pre lodni motor[cca60-80 eur/lod], pristavne poplatky[platia sa len v pripade kotvenia v marine]

Ak by mal niekto zaujem poziadal by som o vyjadrenie v blizskej buducnosti. Planujem uz totiz leto a uz teraz musi zakaz nikom povedat ktore termini uz nie su volne resp. su rezervovane. Ak by bpoli navrhi inych terminov dajte vediet a mozem potvrdit dostupnost.

Verim ze vyrazime! Dik.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
Igor Grbálik, Trnava (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Zelam prijemny den vsetkym freediverom!

Casto sa motam po vasej stranke, pretoze tema freedivingu je mi blizka. Robim pristrojove potapanie (viac ako 25 rokov) a podvodnu fotografiu (vid //grbalik.divingportal.net). Ale teraz o inom.

Chcem reagovat na prispevok od Gaba "Freediving na lodi". Pozrel som si lode, ktore vybral. Aj ich ceny.

Ponukam nasledovne:
V decembri minuleho roka som si splnil dlhorocny sen - kupil som dvojmotorovy trawler M/Y Jane (Island Gypsy 36), ktory budem prevadzkovat v letnej sezone pri pobrezi Sardinie. Lod ma 3 oddelene kajuty po dvoch + salon so spanim pre dalsich dvoch, dve kupelne, hornu palubu (flybridge). Vsetky informacie o lodi, cenach a ostatnom sa coskoro objavia na webe. Stranky sa prave vyrabaju. Pre informaciu - uvadzacie ceny pre tento rok: EUR 1500,- (maj, oktober), EUR 1800,- (jun, september), EUR 2100,- (jul, august). Je to cena za celu lod vratane sluzieb kapitána. Bez stravy...

Lahko hovorit, lepsie vidiet... Ak sa niekde pravidelne stretavate, dajte mi vediet. Rad pridem (aspon budete vidiet s kym mate do cinenia), vsetko porozpravam, ukazem obrazky a ak sa date, tak vas nahovorim!? Kontakty uvadzam dole!

Pozdravujem Andrejku Zetochovu, s ktorou sme sa kedysi stretli na nejakej potapacskej akcii!

S pozdravom

Igor Grbalik
mobil: 0907/893414
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
U mna bude vsetko zavisiet od toho, ci sa pojdem pozriet s chalanmi na Bahamy alebo nie.
Ak by som nesiel, tak by som znovu rad potapal prave na Malte a budem rad, ked tam bude co najviac ludi zo SFT.

O Malte som sa bavil aj so Zajom a ak by sme nesli s nim, tak si mame skusit u Petra Vonku vyjednat termin aj lepsiu cenu.
Predpokladam teda, ze cena za Valhallu by sa teda velmi nelisila od tej, ktoru uvadza Gabo. Je tam naviac nafta a sluzby kapitana, ktory to tam pozna.

Myslim, ze teraz, ked poznate priblizne naklady, by bolo rozumne zistit, kto ma vobec o potapanie na lodi tento rok zaujem. Napiste sem teda, kto by tento rok rad isiel na tyzden potapat na lod, ci uz to bude Chorvatsko, Malta, Sardinia, Valhalla alebo ina lod. Ked sa nazbiera dostatocny pocet ludi, moze sa zacat zajednavat lokalita a lod, na ktorej sa dohodneme.

Ja som teda za Maltu v jesennom termine. Chorvatsko ma nelaka, Sardinia tento rok tiez nie. Ak sa nic nezorganizuje, tak sa rad pridam k Zajkovi a dame si maltske repete.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
JanoTN (Návštevník)
Príspevky: 20
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No ja by som siel na tu Maltu na jesen hned keby viem ze nepridem o robotu. Takze teraz povedat neviem.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
juraj k (Užívateľ)
Príspevky: 162
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
lod ma laaka. paci sa mi ten skorsi termin. jedno ci jadran, ci malta. na jesen si vsak netrufam robit plany.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
Alexa (Užívateľ)
Príspevky: 82
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja by som sa tiez rada pridala na lod - laka ma hlavne Malta.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
OK, ani ja neviem, co bude na jesen. Dolezite je vediet, ci tam chcem ist a ci viem pre to potom aj nieco spravit.

Zatial teda 4 ludia ak ratam aj Gaba by sli na jesen na Maltu. Juraj K by siel skor pred letom.
Tu je dobre mozno poznamenat, ze zaciatkom maja sa pojde na 4 dni potapat do Chorvatska. Nebude to lod.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Aj coolia pocitaj na Maltu. Uprednostnim pobyt mimo lode. Dakujem.
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Tento rok sme mali na Malte skoro stale zrkadlovu hladinu. Na plachtach sa nedalo ist vlastne vobec a s morskou chorobou nebol problem.

Neviem, ci sme mali tolko stastia, alebo je to v tom case na Malte bezne. Kazdopadne sa to s masakrom na Kanaroch nedalo vobec zrovnavat. Myslim Marosi, ze to v pohode ustojis.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja by som sa pridal tiez na lod. Termin zatial netusim, ale asi skor ta jesen. Lokalita je mi uplne jedno.
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed