Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Majstráky ČR 2008 (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Majstráky ČR 2008
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
MisoRiso (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Odisli sme daco kolo pol 3 v noci chrnat, uz toho bolo dost . Ludia sa zacli dajako vytracat a uz som v tom zacal stracat prehlad .
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
MR (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
MisoRiso napísal:
Odisli sme daco kolo pol 3 v noci chrnat, uz toho bolo dost . Ludia sa zacli dajako vytracat a uz som v tom zacal stracat prehlad :silly:.
Tak posledne momenty mi ozivila az moja draha polovicka . Boli sme este vo vnutri na didzine a ked sme vysli von, tak uz sme nikoho nestretli, dali sme este kotletku v zemli, a vzali taxi, tak ani neviem ako ste pokracovali?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zemo, aj s tou nadhernou zltou som so svojimi vykonmi spokojny. Ako na bazene tak aj na Stodolni (ktoru su nahodou pamatam komplet...

Na penalizaciu sme si inac svorne zanadavali s ceskymi bratrami, predpokladam vsak, ze to asi najviac mrzelo Valu (ktory kvoli zopar pretatiam hladiny prisiel o umiestnenie) a Luciu z Ostravy, ktora podala skvely staticky vykon (6:05 myslim) a potom jej kvoli zopar chybam stiahli z dynama vela bodov.
Na druhej strane tam boli naozaj huste samby (najma okolo 6 min. statik a ledva zvladnute SP ktore boli bez postihu.

Kazdopadne bolo super, skoda ze nemohlo ist viac ludi (velmi ma nebavilo odpovedat kazdemu na otazku preco je nas tak malo tak snad nabuduce sa zadari.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Pekne vykony, nielen od ceskej spicky, ale aj od nasich borcov. Gratulace za vykon a podakovanie za vzorne reprezentovanie na afterparty !

Specialna vdaka Ondrovi za ochotu pri vysvetlovani...
Ostatnym sorry za problemy a skomplikovanie ucasti.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Nie je zac

Moje odpovede boli v podstate len citovania v style "vsak co tam budem", "idem bicyklovat" alebo "frajerka mi tam naplanovala festival"
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
a k odpovediam sa pridavala sutaz - Hadaj, kto to povedal -

ale teraz vazne, chybal aspon 1 clovek ako support. Preto sme zbabrali aj pripravu u sumca pred statikou. Zaco sa mu este musim ospravedlnit. Ludia co zavodia nedokazu v plnej miere nahradit a zastupit vsetko. Bolo to vidiet hlavne v priprave u inych timov a ich pripravy, kde vacsinu ludi pri pretekoch niekto pripravoval, strazil im cas atd. Tak snad nabuduce sa niekto uvolni a pojde aspon podporit takymto sposobom.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
MR (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Urcite by ucast v roli supportu nejakemu novacikovi pomohla. Tak to robili aj chalani z CR, ktori sa na preteky este necitili, ale chceli to najskor vidiet.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Jo, napr. chalani z Karlovych Varu boli traja a sutazil len jeden. Tomu hovorim support

Inac kedze nasa statika je uboha, s Brcom sme sa dohodli ze si kazdy utorok dame jednu max statiku (first go). Kazdy kto sa chce pridat tak nech si prinesie zajtra neopren.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
vy ste nejaka rozmaznana generacia, vsetko hadzete na support, my ked sme chodili v 2001,2,3 atd do Brna na majstraky tak sme o supporte ani nechyrovali a umiestnovali sme (Juro sa v prvej paetke
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 11 mesiacmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Marosi, v 2001 som este chodil pesi a byval u rodicov,odvtedy sa dost zmenilo

Osobne si myslim, ze support je velmi dolezity... mne velmi pomohol Sumec pred statikou pri uvolneni a fokusovani. Nie je vela takych typov ako napr. Juka alebo Martin P., ktory dokazu podat vykon bez ohladu na okolnosti.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed