Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Suunto
Pred 15 rokmi, 5 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 5 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
maros napísal:
Suunto D3 su ako produkt discontinued od r.2008 :( ...takze zrejme D4 je nastupca :(

Hej, D3 uz len tak nezozenies, a D4 nechcem (popravde povedane ani D3 alebo Mosquitto by som si uz znova nekupil). Nielen, ze som k Suunto po zkusenostiach ztralil doveru, a ze D4 su zbytocne drahe, ale hlavne si na rozdiel od D3 nemozes menit baterku sam. A kedze mi baterka zasadne vzdy dojde, ked som niekde v Tramtarii, tak posielat to do servisu niekde z Karibiku a cakat, ze sa sa s nimi este zapotapas az ti pride, je nemozne.

Nastastie, sa nasiel iny vyrobca, ktory poptavku od freediverov zobral vazne a vo spolupraci s Martinom Stepankom (a s niekolko beta-testerami z freediverskej spicky) vyvinul novy pocitac AERIS F.10, ktory ponuka spostu novych a uzitocnych funkcii (napr. niekolko roznych alarmov, pocitac odplavanych dlzok bazenu, atd). Viacej o tom sa da docitat tuna: http://forums.deeperblue.com/freediving-equipment/80560-new-freediving-computer-unveiled-dema-08-a.html. Baterka sa samozrejma da menit na kolene.
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 5 mesiacmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
D4 vazne neoslnili natolko aby vela ludi cakalo. To sa zda byt velmi slusna konkurencia. Len verim ze ten ich viacnasobny alarm bude co sa tyka hlasitosti na ovela vyssej urovni ako u Suunta.

som zvedavy kedy sa dostanu k nam a za aku sumu.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 5 mesiacmi
Neptun (Užívateľ)
Príspevky: 22
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
caute sice to nie ku kompom ale rad by som zohnal kontakt na Kubrta do ciech surne ho potrebujem

ak ho niekdo viete alebo mate piste

dakujem
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
hooopy (Návštevník)
Príspevky: 16
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ok.tak by ma zaujimalo..preco sa neuberat k Suunto D4.

predpokladam, ze prve NIE bude kvoli cene...

dalej? nechcem mudrovat, len hladam radu...
 
 
 
aj podúroveň je úroveň
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ak na ne mas tak si ich kup je to dobry pristroj, ale ak uvazujes trosku ekonomicky radsej kupim d3 niekde vo vypredaji za 5000 a ostane mi este 9000 za co mozem kupit aj neopren a mozno aj dake plutvy
but UP TO YOU
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 2 mesiacmi
hooopy (Návštevník)
Príspevky: 16
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
dik--peniaze mm... co sa tyka D3-jek, nevie ako to bude apriklad z roztrhnutym remienkom za 5 rokov....netusim ako s v tejto branzi udrzuju nahradne diely..a ci je to vobec potrebne...

myslim ze d3-ky, maju pomalsi sample rating (1/sek) aj ked neviem ci je to dolezite, pretoze D4-ky sice maju 3/sek, ale ukladanie do logu len 1/sek. hm..tak teraz co? pozna niekto odpoved? ak sa pytam blbost, sorry, som zaciatocnik a potrebujem sa tom zorientovat. dakujem za pochopenie
 
 
 
aj podúroveň je úroveň
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi
hooopy (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
no.... D4-ky..... pred dvoma tyzdnami mi ich vratili z finska. reklamoval som ich, na obrube sa zacali suchat pismenka (MODE, UP, DOWN, SELECT)... i napriek tomu ze su zapustene do hblky (gravirovane a vyliate farbou) . finsko, tvrdilo, ze som si to sposobil sam.
Dnes sa mi roztrhol renmienok. Hodinky maju 13mesiacov. Pokial som dobre cital, remienok nespada do zaruky.... ale este si to overim.
ak by som kupoval znova, hladal by som ineho vyrobcu.... suunto mi prapada ako zlodej. remienok som nasiel na nete za 42evri....a dat 40euro za kus gumeneho vylisku, aby mal zivotnost rok sa mi nechce... navyse ked sa teraz na ten remienokpozriem. uvedomujem si , ze dierky, do ktorych zapada kolik su zbytocne siroke a sice na celu sirku remienka, aj ked ten "kolik" zabera cca polovicku tej sirky. tym je cely remienok oslabeny...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed