Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
masky-skladovanie cez zimu+moj a Nikin novy rekord (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
masky-skladovanie cez zimu+moj a Nikin novy rekord
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
hooopy (Návštevník)
Príspevky: 16
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
vsetkym ahoj.... dnes som sa vratil z egypta, tak sa chcem pochvalit, Nakolko som amater bez akychkolvek odbornych vedomosti a kurzov, mojich 18,9m ma uspokojuje. Kocka to zvladla na 20,7m. Dalej uz je problem, a to hlavne kvoli dychu a plucam... mam pocit, ze v 20metroch uz nemam v plucach ziadny vzduch...ale to je tym tlakom..chapem...(rezidualny objem, ci ako ako sa tomu nadava? )

ale kvoli comu pisem... zakupili sme si micromasky, a chcem vediet ako ich mam na dlhsiu dobu odlozit pokial ich nebudem pouzivat. Bojim sa, ze sa v puzdre nejako zdeformuju, kedze su polozenie vzdy v nejakom uhle a posobi na nich vlastna vaha.. ... preto sa pytam ako by to malo byt... dakujem ...


PS: predpokladam, ze mnohym z vas napadne myslienka, ako ich neodkladat a stale pouzivat ..... trenovat a trenovat a trenovat...
No aj tak, skuste najst nejaku rozumnu odpoved... dakujeeeemm
 
 
 
aj podúroveň je úroveň
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ber to tak ze Maska je spotrebny material, takze aj tak pride cas a budes kupovat novu...

No ak sa nemylim tak si ju kupoval v plastovom puzdre a v nom to mozes bezproblemov skladovat hlavne ju treba umyt od slanej vody, ak ju tam normalne polozis tak sa nema preco zdeformovat aspon myslim...

PS - Gratulacia k cislam
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
ondro (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
tvoja kočka dala viac ako ty? šikovne dievča
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Silikonove masky (ake sa teraz robia) nevyzaduju nejaku specialnu starostlivost.
Co sa tyka tych cisiel, tak pochybujem, ze si uz na svojej hranici. Proste si len nebol dost uvolneny (hlavne brucho) a potom to naozaj vyzera, ze uz mas malo vzduchu
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
hooopy (Návštevník)
Príspevky: 16
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ano ondro..... moja kocka dala viac nez ja....a verim ze dokonca omnoho viac nez ja... len ona odmieta chodit dole s hodinkami a iba raz som ju donutil si to zmerat...

inak odhadom chodi hlbsie... som na nu hrdy... je to kocka po akej snivaju vsetci freediveri.... , po 6-tich hodinach som ju nemohol vytiahnut z vody.. denno denne...

a co sa tyka uvolnenia, ako hovorim, nie som studovany a nemam ziadny kurz, takze viac, nez sa da precitat na nete, o tom neviem...
 
 
 
aj podúroveň je úroveň
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Fiha, dole bez poznam , ale dole s hodinkami ... no ani sa jej nedivim.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 7 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
v 20tich metroch urcite nemas rezidual... to tak mozno ked budes mat 80 rokov a na to uvolnenie tiez netreba ziadnu vysoku skolu, najlepsie je potapat, nikam sa neponahlat a zvyknut si na to byt pod vodou a potom sa da aj relaxovat...

s tou kockou co chodi dole bez urcite dojdite niekedy k nam na trening
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed