Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Internet Static Challenge (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Internet Static Challenge
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
M.R. (Užívateľ)
Príspevky: 90
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
flipps napísal:
Gratulujem vsetkym ucastnikom ktori pokracuju dalej, Ja som sa dnes o to pokusal asi 3x a skoncil som pri 12 kontrakcii bleeeeeeeeee uplne zle... takze vypadavam ... hehehe... a drziiim palce nech to potiahnete poriadne daleko :)

Flipo, tak sa neposieraj v kine a skus si dat den pauzu a skus ist znova. Ja mam tiez dakedy dni kedy nezvladnem ani 5 min celkoveho casu
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
M.R. (Užívateľ)
Príspevky: 90
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Jozin napísal:
20@1:40

Erik a jaky ma smysl ty kontrakce vedomne usmernovat / potlacovat?


Co ja viem tak napr novozelandania su dobri statikari a vedome si odddaluju kontrakcie, takze tak ako pise nas E.T. .

Jozko a jestli se ti zda ten pocet kontrakcii moc maly, tak vyzkousej statiky ve vydechu.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Este stale dost pocetne pole statikarov. Dufam, ze to potiahneme k peknym cislam.

Ja som dnes dal tym kontrakciam akosik moc vela volnosti, tu poslednu 5ku som si ale paradne vychutnal...

5@ 0'26,1
10@ 0'55,5 (29,4)
15@ 1'22,0 (26,5)
20@ 1'45,5 (23,5)
25@ 2'21,6 (36,1)
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
MartinZ (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Ahoj, som zaciatocnik a chcel by som sa spytat aky byva zhruba casovy progres u zaciatocnikov pri statike. Ja to trenujem na suchu cca mesiac kazdy den. Na zaciatku som mal problem pri 90s, rychlo som sa dostal na 3 minuty (par dni), ale tam som sa zasekol a nejde to zlepsovat. Klasicke kontrakcie ake som videl na videjkach nemam, nutkanie na nadych zahanam prehltanim "nicoho", HV nepouzivam (pokusne som s HV dal 4,5 minuty). Viem ze kazdy je trocha iny, ale asi mate skusenost ze zhruba ako to bolo u vas ked ste zacinali, aby som vedel ci sa mam snazit nieco menit, alebo len vytrvat a ono to "pride casom". Dakujem.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Ivan (Admin)
Príspevky: 226
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
25@ 0'57
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Jozin (Užívateľ)
Príspevky: 35
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
25@2:32

tak sem je trochu pozdrzel, no uvidime jaky to bude mit konecny efekt, ja je normalne spis nechavam plynout jak se jim chce, vicemene udrzuji pravidelny rytmus, ktery se pomalu zrychluje, porad si rikam kontrakce mi pomahaji, tak proc je oddalovat, ale za pokus to stoji.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Jozin (Užívateľ)
Príspevky: 35
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
to MartinZ

vetsine lidi co znam se povede behem par dni udelat asi 4-5min. - u chlapu, treba na kurzu, kdyz jim nekdo vysvetli jak se to dela, jak maji dychat a tak, vetsinou ne tedy z prvni, ale na 2-4 pokus. pak je to otazka treninku, nez se snizi/zvysi tolerance na CO2/O2 tak to chvili trva a chce to trenink, me pomohli na zacatku docela tabulky asi 2 mesice v kuse kazdy den. ty me dostali ze 4:30 co jsem mel 3 den na kurzu na asi 5:50
 
 
 
Posledná úprava: 2010/10/01 17:19 upravil Jozin.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Jozin (Užívateľ)
Príspevky: 35
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
30@2:38

neslo se to tak pekne jak vcera, ale oddaloval jsem co to slo. nechapu jak to delate ze mate zapsany vsechny mezicasy po 5 kontrakcich, to si to pamatujete? nebo behem statiky zapisujete?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja dnes pauzujem. Stopky na mobile stlacam pri kazdej 5 kontrakcii, mam tam priestor na nejakych 8 medzicasov.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Ivan (Admin)
Príspevky: 226
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
30@ 1'03
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed