Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Internet Static Challenge (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Internet Static Challenge
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Prave ta moznost zrovnania je dobrym motivacnym faktorom. Aj mne sa kontrakcie zrychluju, nie vsak tak velmi.

Dnes som pustil prvych 15 volne (aj ked som si chvilami sam urcoval rytmus) a poslednych 5 som skusil natiahnut...

5@ 0'30,9
10@ 1'06,6 (35,7)
15@ 1'39,0 (32,4)
20@ 2'14,6 (35,6)


Rozmyslam nad tym, ze aj ked pri dalsom pokuse prekonam 2'30 v kontrakciach, aj tak si budem dalej pustat stopky iba pri prvej. Cielom je dosiahnut 5 minut v kontrakciach.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Ivan (Admin)
Príspevky: 226
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
20@ 0'46
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Jozin (Užívateľ)
Príspevky: 35
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
20@1:40

Erik a jaky ma smysl ty kontrakce vedomne usmernovat / potlacovat?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja mam 2 pristupy ku kontrakciam. Bud sa im snazim odolavat a kazdu pauzu medzi kontrakciami natahujem alebo ich necham len tak volne plynut v ich rytme.
Pri prvom pristupe je kontrakcii celkovo menej, ale su intenzivnejsie. Pri druhom ich zvladnem viac aj preto, ze su o dost znesitelnejsie. Jednotlive pristupy volim podla nalady alebo podla ciastkoveho ciela.
Kedze sa ted v zaciatkoch snazime o nejake casy, kontrakcie natahujem. Je to tiez dobry trening na koncentraciu a ovladanie.

Pri dlhsich statikach ale preferujem druhy pristup s volnejsimi kontrakciami. Dnes som skusil nieco nove. Zo zaciatku som pauzy medzi kontrakciami nenatahoval, praveze som si sam volou trochu urcoval prijemny rytmus kontrakcii a poslednu 5ku som skusil ponatahovat a popracovat tak na svojom ovladani (odolavani panike) v zavere pokusu.

Inak rozmyslam nad tym, ze silne kontrakcie (odolavane) mozu lepsie pomackat slezinu, co je celkom fajn. Na druhej strane vsak intenzivnejsie aktivuju dychacie svaly (aspon myslim) a to nemusi byt vyhra. V treningu sa to ale da vsetko vyuzivat. Zlozitejsie uz je prist na to, co je idealne na preteky a maximalku.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Adam (Užívateľ)
Príspevky: 76
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
5k 0´33.3
10k 0´29.0
15k 0´20.6
20k 0´19.0
cely pobyt v kontrakciach 1´41.9

Hej hej,pri mojom treningu znizujuceho rest timu som postrehol toto iste.Ja som mozno prisiel este na to,ze ked pridu kontrakcie skor,su slabsie ..viem ich aj natiahnut,a stale ich je dostatocny pocet.
Pri dnesnom treningu som citil rezervu,co ma tesi. Zaroven mi vsak napadla otazka. Kedy spustat stopky v medzicasoch ? ked zacne kontrakcia,alebo az ked skonci,alebo v jej priebehu ?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Gratulujem vsetkym ucastnikom ktori pokracuju dalej, Ja som sa dnes o to pokusal asi 3x a skoncil som pri 12 kontrakcii bleeeeeeeeee uplne zle... takze vypadavam ... hehehe... a drziiim palce nech to potiahnete poriadne daleko
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
M.R. (Užívateľ)
Príspevky: 90
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
3 piva za hodinu dvatsat . Ale zajtra uz zacnem aj ja .
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
flipps napísal:
Gratulujem vsetkym ucastnikom ktori pokracuju dalej, Ja som sa dnes o to pokusal asi 3x a skoncil som pri 12 kontrakcii bleeeeeeeeee uplne zle... takze vypadavam ... hehehe... a drziiim palce nech to potiahnete poriadne daleko :)


A comu sa ides teraz popri praci venovat?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
Adam (Užívateľ)
Príspevky: 76
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
tak po učení a čaji este jedna vecerna ,20k 1:44 :/
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 7 mesiacmi
M.R. (Užívateľ)
Príspevky: 90
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Cau statikari, ja mam tie kontrakcie dost rychlo za sebou. Dnes som si skusil po preb udeni a islo to takto:
5k -17s, 10k - 36, 30k - 50s.
Potom som si skusil este jednu, akoze tu do "relativneho max" na 55 kontrakcii a cas v kontrakciach bol 1:46 .
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed