Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Internet Static Challenge (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Internet Static Challenge
Pred 15 rokmi
crystal (Užívateľ)
Príspevky: 4
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zdravím, omlouvám se že kazím vlákno, ale neznáte firmu, která vyrábí ploutve a monoploutve na zakázku? díky
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
M.R. (Užívateľ)
Príspevky: 90
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
crystal napísal:
Zdravím, omlouvám se že kazím vlákno, ale neznáte firmu, která vyrábí ploutve a monoploutve na zakázku? díky


Ahoj, asi najlepsie tuto: http://www.finswimworld.com/finswimming/index.htm

Neviem ale jak objednavaju chalani na Slovensku. Inak sa da objednat cez Cechy, cez Martina Zajaca, www.apneaman.cz.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
Dark_Troll (Užívateľ)
Príspevky: 50
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ako dost OT pytat sa na to v "trening" sekcii...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ako dosť OT to zbytocne komentovat " ved sa ospravedlnil"
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Snad to nebude prilis OT, ale znovu spustam Internet static Challenge. Mam nejakych 5 tyzdnov na trening statiky na MS v Dansku a chcem sa nakopnut prave pomocou suchych statik.
Ak sa niekto z vas prida, budem len rad.

Nebudem uz zacinat od zaciatku a 5 kontrakcii, ale rovno vhupnem na vec. Vlastne som uz zacal v pondelok, aj ked len zlahka a tu su prve dva pokusy:

6.7. pondelok
1@ 1'03,0
5@ 1'27,2 (24,2)
10@ 1'57,2 (30,0)
15@ 2'22,6 (25,4)
20@ 2'46,8 (24,1)

7.7. utorok
1@ 1'10,3
5@ 1'36,6 (26,3)
10@ 2'04,6 (28,0)
15@ 2'31,1 (26,6)
20@ 2'55,6 (24,5)
25@ 3'22,6 (27,0)

Pokracovanie zajtra rano...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
Miska the Mouse (Návštevník)
Príspevky: 3
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ahoj, ja mam plutvu z TRITONU, z Ukrajiny. Max ti vyrobi monoplutvu "made to measure", presne situ na teba. http://www.finswimming.net/hyperfin.html
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
Miska the Mouse (Návštevník)
Príspevky: 3
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ahojte freedivers,
Som rada, ze som na vas nadabila na internete. Ani vo sne ma nenapdalo, ze na slovensku je Freediving team. Super! Urcite je to pre vas narocnejsie, ako pre mna trenovat tu v Australii, kde je more co by kamenom dohodil...

V Auguste organizujeme "SUUNTO Trans Tasman Invitational
Australia's first ever freedive competition" a ocakavame ucast Walter Steyna (Australian record holder 100m constant weight) & Dave Mullinsa (NZ...world record holder - 213m DNF)
Ja po prvy krat budem reprezentovat Australiu. So sportom som zacala pred tromi mesiacmi, no mojich zhruba 12 rokov stravenych plavanim ma posuvaju rychlo dopredu...(co je super!) Na pretekoch chcem zaplavat 100-125m (DNF) a okolo 150m DYN. Uvidime...

Stravila som asi 30min citanim vasich prispevkov co sa tyka "Hyperventilovat alebo nie"...a myslim, ze by bolo dobre k tejto diskusii pridat "independent" nazor z opacneho konca sveta...

Tu v Sydney je organizacia, Sydney Freedivers (http://www.sydneyfreedivers.com), ktora sa venuje treningom, no hlavne dbame na to, aby bol sport co najbezpecnejsi, resp. ako limitovat nechcene "after affects" like BLACKOUT or SAMBA.

Z vlastnej skusenosti musim povedat, ze tu v Australii sa KAZDY "kazdy atlet, ktoreho som doposial videla trenovat" vyhyba Hyperventilacii. Tato tema je tu rozsirena asi ako na Slovensku, no vacsina ludi sa zhodli na tom, ze hyperventilacia nie je riesenim ako predlzit pobyt pod vodou. Ide hlavne o trenovanie mysle (meditaciou, dychacimi technikami, yogou) a samozrejme trenovanie tela (Co2 tables, long swims, hypoxic tables, technique)...

Pred par mesiacmi som filmovala AUSTRALIAN RECORD in STATIC APNEA (7min 7sec): http://www.vimeo.com/4500711

Vrelo doporucujem si toto video pozriet. Je tam aj interview, v ktorom Ant hovori, ze hyperventilacia nie je riesenie. Ked Ant tento rekord urobil, nemal ziadne warm - up dives ani breath holds. Len zrelaxoval, skocil do vody a isiel...

Som rada, ze aj na Slovensku tento sport rastie a tesim sa na osobne stretnutie na niektorich podujati v buducnosti!

Myska
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
9.7 štvrtok
1@ 1:37
15@ 3:07
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
vitaj myska,
vdaka za info z druheho konca sveta.
gratulacie antovi
"record or BO" )
co erik, bude slovensky rekord tento rok lepsi?
aj na slovesku je paradne potapanie, jazera uz rozmrzli a viditelnost je uz niekedy aj cez dva metre
see ya na niektorych pretekoch alebo sa zastav u nas na treningoch ked budes mat niekedy cestu na slovensko
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 10 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
10.7.2009 Piatok

1@ 1:49
20@ 3:37
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed