Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Ranking
Pred 14 rokmi, 3 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Seruste vsetci,

Pretoze od r. 2008 chybal oficialny ranking AIDA, a aj predtym bol dost neuplny a plny chyb, zrobil som novy, a snazim sa tam dat pokial mozno vsetko. Uz teraz mam viacej ako dvojnasobok dat, ako mala AIDA, ale mam tam iba jednu slovensku sutaz - MSK 2003. V kalendari AIDA vidim, ze bolo aj MSK 2004, od ktorych vysledky nemam. Ziadne ine preteky zo Slovenska tam nie su uvedene, ale ak ste nejake mali, poslite mi prosim vysledky aj ked neboli oficialne s AIDA ranking statusom. Na tom rankinge si potom kazdy uzivatel moze zvolit ci chce iba oficialny ranking, alebo uplny. Je iba treba zaskrtnut box AR (AIDA Ranking) napravo nahore v menu.

Ranking je tuna: http://apnea.cz/ranking.html
Je to zatial dost pomale. Mam 7 rokov stary a pomaly server, ale budem to asi buduci tyzden stahovat. Su tam rozne mody a rozne reporty - mozete mat ranking globalny, mozete volit discipliny, zem, rok, pohlavie, region, kontinent, a dokonca aj klub a mat vnutorny klubovy alebo medziklubovy ranking. Na tie klubove reporty je treba ale zalozit tym na APNEA.cz.

Ak najdete chyby, alebo mate nejake chybajuce vysledky, dajte mi vediet (najlepsie na email IVO zavinac APNEA.CZ). O niektorych chybach viem - napriklad import niektorych starych vysledkov z AIDA registru (napr Nordic Deep) je treba zrobit znova, pretoze tam maju bug v datovom konektore, ale Simo na to pracuje, tak to snad bude skoro. Ja poskytujem svoje vysledky aj zpat do oficialneho AIDA registra, takze tam tie "ranking" vysledky budu tiez.

Ivo
 
 
 
Posledná úprava: 2010/01/17 19:39 upravil trux.
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 3 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Pekna praca.

Pozeram, ze vysledky z 2.M-SR v Sali tam uz mas nahodene. Ine preteky sa na Slovensku odvtedy nekonali.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 3 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Hej, nasiel som ich u Poliakov. Chyba mi ale stale MCR 2006 v Brne. Nemate tie vysledky nahodou niekto?

Prave stahujem domenu na novy rychlejsi server, tak to asi dnes popoludni zavriem, a otvorim az na novom servere neskor. Ak to teda dnes stihnem.
 
 
 
Posledná úprava: 2010/01/21 16:14 upravil trux.
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed