Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Chorvátsko 2008 (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Chorvátsko 2008
Pred 16 rokmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
mam niekoho, pojde so mnou Veronika (moja sesterka). Ja som uz tiez dopredu zaplatil za dvoch, takze nemusim davat nic.
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Karci, tak teda peniaze ti dam ja za Katku ktora ide ako nahradnicka, ok? Posli mi kolko a kam ti mam poslat/dat.
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Kedy a kde sa dohodnu detaily (odchod, nejaky nakup, ...)?
BTW mam k dispozicii 3 walkie-talkie na synchronizacii jednotlivych vozidiel vypravy
 
 
 
Posledná úprava: 2008/05/05 07:38 upravil FunThomas.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
najneskor zajtra na bazene sa musime dohodnut, takze vsetci co mozete tak sup na bazen.

Posadka mojho auta: Karci, Ivana, Veronika (sesterka) a ja. Nebalte privela veci lebo mozno beriem aj nas stary cln Karas, ktory moze sluzit ako support plosina pri boji. Dajte vediet ci ho mam zobrat or not. A neprehanajte to so zasobami jedla ideme tam len na 4 dni.
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
karciboy (Užívateľ)
Príspevky: 189
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zemo, peniaze mi staci dat az na mieste, zaloha bola myslim 517,-+ 1206,-doplatok.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Kedze zajtra na bazen nejdem, navrhujem predbezne sa dohodnut uz tu na fore.

Faktom je, ze ubytovat sa mozeme az o 14:00 vo stvrtok.
Ako sme sa uz bavili, z tohto dovodu nie je pre nas nutne startovat z BA uz v noci a dojst na miesto skoro rano. Radsej sa vyspime podla moznosti a vyrazme z BA okolo 5:00, aby sme sa vyhli dopravnym spickam okolo Viedne.
Cesta cez rakuske a slovinske dialnice bude najrychlejsia a najpohodovejsia. Ratam, ze okolo poludnia by sme mohli byt v Mostenicke.
Po ubytovani sa by mohlo nasledovat male rozpotapanie-snorchlovanie priamo v Mostenicke. Druhy den by sa uz slo na bojky do Brsecu, dalsie dni mozno aj do Svetej Mariny.

Rakuska dialnicna znamka stoji okolo 7-8 eur, v Slovinsku do 2,-eura ak sa nemylim.

Tymto nechcem nikomu vnucovat tento scenar. Plati len pre vozidlo, ktore povedie Flippo so mnou, Delfinikom a Borkou. Mozeme ist spolocne vsetci, ale ked niekto chcete ist cez Madarsko a vyrazat o polnoci, nech sa paci. Dam k dispozicii mapu a ubytovacie podmienky.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ja suhlasim s Erikovym navrhom. Ak som to spravne pochopil, tak start z Ba o piatej rano vo stvrtok.
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Kto budete mat volne miesto na batozinu v aute tak by bolo dobre zobrat odo mna jednu alebo obe bojky... My ideme styria a neviem ci sa zmestia aj tie bojky...
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
aj my ideme 4 a to este beriem cln ! a tiez jednu bojku. Neviem ako sa mi zmesti ta Ratkova monika do auta, uvidime. Viete niekto poradit co treba ked chcem dat hore na oktavu thule box ? musim obstarat tie kolajnicky ???
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Plutvu si mozem v stredu vecer vyzdvihnut u teba a mozme ju zobrat my - u nas to nezaberie o moc viac miesta ked berieme alebo len jednu (brcovu)

Ked chces ja mam niekde nosic na Fabku, ale neviem ci to je to iste
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed