Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
rudava.sk (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
rudava.sk
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
ratko (Užívateľ)
Príspevky: 177
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Oslovili ma, ci by sme sa nechceli zucastnit na Summerbeach Rudava.
Je to letny festival, kde sa konaju aj rozne sportove akcie. Ako klub by sme si tam mohli zorganizovat na jazere nejaku sutaz, ci uz statiku, mozno vymysliet nejaku dynamiku na jazere, mozno nejaku stafetu ako byva v zime na lafrancony . . . ., po pripade zorganizovat nieco aj pre amaterskych zaujemcov, ktori by si to chceli vyskusat.
na stranke www.rudava.sk najdete vsetky dalsie informaci.
Otazka znie tak, ci do toho chceme ist a ci to niekto z nas aj organizacne zastresi. Nie cely festival, ale len nasu freediversku cast. Mohol by to byt dobry sposob dalsieho zviditelnenia sa.
Co vy na to?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
Gabo (Užívateľ)
Príspevky: 129
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Bude zur?

Ak tu budem mozem pomoct...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
pred par rokmi som sa zucastnil Rudava festivalu. Akcicka uplne super. vyborne obsadenie kapeliek.

co sa tyka jazera... boli sme sa v nom osviezit. zabaral som sa do nejakej ciernej hmoty (blata na dne). viditelnost velmi zla. Rok alebo dva po tom v tom jazere zaplava vyplavili okolitu skladku, a jazero vyzeralo dost zle. Vidiet jazero pokryte tymto humusom nebol pekny pohlad. Verim ze ho uz upratali ale co sa tyka freedivu nic moc.

Dynamiku neodporucam. Strazit na jazere uz len 25 vo vode pripadnych zaujemcov kde nie je vidiet je nemozne.

Statika... no co ja viem. Ano to by slo, ale teraz neviem ci v tom teple da niekto zaujimavy cas... bavim sa case cez 6 minut aby to stale aspon za zaujem. A na to netreba jazero ale ako ukazal stepanek v jednej show iba velke akvarium a ponorit tam hlavu.

na zur tam vrelo ist odporucam
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Strazit podgurazenych zaujemcov o vyskusanie niektorej z freedivingovych disciplin moze byt dost zaujimave.
Osobne by som tam spravil iba nejaku prezentaciu, dojimave filmiky, videa a pod. Zaujemci, nech sa ohlasia emailom a pod.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
dalsi dovod skor nie ako ano pre tuto akcicku pripomenul skuseny partyboy FunThomas... alkohol.
 
 
 
Posledná úprava: 2009/05/19 10:55 upravil brco.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Nikdy som na takomto festivale nebol (a ani to neplanujem napravit), ale je mi jasne, ze malinovku tam nepiju
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
ratko (Užívateľ)
Príspevky: 177
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
treba sa na to pozret takto. dostali sme moznost spropagovat freedivng na tejto akcii.
to, ci tam budu sutazit nejaky nadseny dobrovolnici je uz na nas. otazka znie, ci do toho ideme alebo nie. z doterajsieho vyvoja diskusie mam skor pocit, ze zaujem je minimalny, teda okrem gaba
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
 
http://www.sme.sk/c/3400463/v-malych-levaroch-zrevitalizuju-jazero-rudava.html

V Malých Levároch zrevitalizujú jazero Rudava

BRATISLAVA 18. júla (SITA) - Obec Malé Leváre pri Malackách vyhlásila víťaza tendra na revitalizáciu jazera a čistenie vôd v rekreačnej oblasti Rudava. Ako ďalej vyplýva z Vestníka verejného obstarávania, víťazom tendra v celkovej hodnote viac ako 62 mil. Sk bez dane z pridanej hodnoty je bratislavská spoločnosť Nautilus, s.r.o. Víťaz tendra má pri revitalizácii jazera Rudava najmä odstrániť sedimenty na dne jazera sacím bagrom, prehĺbiť dno jazera a upraviť tvar dna jazera do profilov podľa výkresovej dokumentácie.

Ako pre agentúru SITA uviedol starosta obce Milan Pernecký, 65 % projektu je financovaných zo štátneho rozpočtu, 30 % bude uhradených z fondov Európskej únie a 5 % je z rozpočtu obce Malé Leváre. Ako Pernecký dodal, projekt revitalizácie jazera Rudava je ďalším úspešným projektom obce Malé Leváre, ktorý je spolufinancovaný z fondov Európskej únie. Už v roku 2006 obci schválili projekt v hodnote 22 mil. Sk na modernizáciu a rekonštrukciu kempu - rekreačného zariadenia Rudava.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Mna napadla jedna forma sutaze, ktora by sa mohla urobit popri premietani filmov a pokeci...

Dvaja ludia od nas by sutazili v statike proti vyzivatelom z radov pritomnej verejnosti. Ako na takom potulnom obludariu, kde ludia zapasia s nejakym prerastenym silakom. Tu by slo o sucasne zanorenie a vyzivatel by sa musel vynorit az po niekom od nas.

Neviem si vsak moc dobre predstavit zabezpecenie bezpecnosti, je to len taky napad.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
POLISTA (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
JA SOM VAS OSLOVIL NA SPOLUPRACU MY SME TAM UZ 5 ROK ORGANIZUJEME TAM TURNAJ BEACHOVEHO POLA
PRVY ROK SOM ORGANIZATOROV MESIAC PREHOVARAL ABY SME TAM MOHLI BYT
A BOLA TO RIADNA FUSKA ICH PREHOVORIT
ALE STALO TO ZA TO A MALI SME TAM UZ TALIANOV SVEDOV CECHOV RAKUSANOV MADAROV PRAVIDELNE SA ZUCASTNUJU AJ HRACI NASEJ REPRE

MY MAME SUTAZ PROFI MUZI ZENY A VETERANSKU S VEREJNOSTOU

OSOBNE SI MYSLIM ZE BY STE SI MALI SPRAVIT SUTAZ PRE SVOJU KOMUNITU POZVAT AJ ZAHRANICNYCH

ZAROVEN NIECO PRE VEREJNOST KDE SA URCITE PRIHLASIA AJ POLISTI

OKREM INEHO JA ORGANIZUJEM AJ 3 ROK PRETEKY V PLAVANI

ZOZNAM SPORTOV NA FESTIVALE http://www.rudava.sk/?p=turnaje
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed