Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
...don´t cry for me freedivina (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
...don´t cry for me freedivina
Pred 15 rokmi, 4 mesiacmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
mili moji,

...uz je to tu... odchadzam, ale moja dusa zostava na dne s vami tak ziadne vyhovorky na treningoch!

Ivka mi vcera dala take specialne oko, ktore ma na mna celu dobu davat pozor a sledovat ma, je to zatial najvyssia forma big brother, takze budete presne informovani o mojej puti Chile - Argentina - Patagonia
updaty budu na: teda nejake tam uz od prvej bandy su... http://www.whitewaterkayakers.blogspot.com/

uz v lietadle budem plakat...neviem, ci z klimy, alebo od toho hnusneho jedla, co davaju na palube, ale uz teraz sa na vas tesim o februari

hasta luego amigos!
vas certisko

PS: objednavky na darceky do sms, mam zatial prvu poziadavku na ceruzky od Matka Frajky, ale zase, neprehanat prosim (hlavne bacile upozornujem, alkohol ani drogy do EU nepasujem ano??? )
 
 
 
Posledná úprava: 2008/12/29 22:28 upravil borka.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 4 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
tak si to tam uzi a hlavne sa nam scasne vrac!!!


niekto musi pre SFT vyhrat toho oscara
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
ratko (Užívateľ)
Príspevky: 177
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ano ano, davaj na seba pozor, uzi si to a hlavne sa vrat cela a zdrava, gut luck
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
hola amigoooos!!!!!

konecne som trosku na nete, teda nie konecne, lebo mi tu vobec nechyba, ale musim vam napisat: je to tu kua krasne, Patagonia je nasa zaslubena zem!!!

kazdy den lovime ryby, paradne velke pstruhy su tu v riekach, inak v lagunach by sa dobre trenovalo, hlbky su, voda ladova na diving reflex ako vysita...

Ideme stale nizsie k ladovcom, aj ked je tu pekelne teplo, noci su chladne, ale stany aj spacaky zatial paradne funguju a miestny alkohol ani nehovorim mame taku hru, ze pijeme na vsetko, na zdravie, na cerva, pred jedlom, po jedle proste dovodov je veeela...

Dnes sme dorazili do mesta Coihaique, sme s Rodrigom a zajtra vyrazame do hor pozriet pumy, snad nejaku uvidime, snad nas ziadna nezozerie. A v nedelu budeme jest celeeee jahna, co nam zajednal Rodrigo: len pre tych co nevedia, Rodrigo je moj kamos, co zije na Slovensku, ale je z Chile a mali by sme ist aj na ich byvalu farmu pojazdit nejakych tych konikov.

Musim koncit, za chrbtom mam uz par indianov a tiez chcu ist na net, tak sa ozvem najblizsie zasa

Pre Ivku: oko funguje, mam ho stale pri sebe, dokonca ma asi aj zachranilo, ked sme sa cvakli na rieke na pereji Mundaka, ktora je dost tazka a mala som co robit, aby som sa vyhrabala z tych kubikov vody, ktore ma mleli ale zazitok najlepsi!

Tak sa drzte, trenujte, aj ja tu trenujem, sice ine, ale zide sa.

Hasta proxima amigos!
Borka
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
ivana (Užívateľ)
Príspevky: 64
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
s velkou radostou oznamujem, ze Borka sa nam uz vratila ziva a zdrava !!!

vecer pride na trening
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed