Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Prosím o radu veľkých pánov z SFT (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Prosím o radu veľkých pánov z SFT
Pred 15 rokmi, 9 mesiacmi
MoMo (Návštevník)
Príspevky: 29
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
oboy To nic, to cisty sentiment...

Predpokladam, ze ten tvoj lom je Devicie, kde uz tusim par potapacov naslo svoj vecny odpocinok.
Mam dojem, ze potrebujes terapiu sokom a mam pre teba teda ponuku na potapanie na Richnave so mnou a s Flippom. Myslim, ze potom uz budes mat jasnejsie v otazke vybavy, ktoru potrebujes.

to oboy: Ano je to Devičie a tu aj bývam...A nie je to moj lom ale jedneho uja s tadeto ...A neviem a nikom kto by tu zomrel alebo sa topil absoultne nie je to tam bezpečné.ak vieš o niekom tak spomeň. .. Ta ponuka je celkom zaujímavá, musím pouvažovať....A prečo si myslíš potrebujem nejaku terapiu?

to zemo: no ja by som zobral aj ten drahší elios ale tak ked ja ešte veľmi rastiem a keby som z neho za menej ako pol roka vyrastlo tak by mi bol nanič chapeš ..... to fakt asi ten lidl či čo bude lepšie riešenie.....

to brčo : ďakujem za vyčerpávajúcu odpoved a ešte aj ďík za radu od skusených budem sa snažiť brať vás viac na vedomie prepáčte ..

to Fero Šimko : Myslíš že je to premotivovanosť ja myslím že nie..A dík za radu....

to stanoTN: Ešte nad tým pouvažujem...

Chlapi Ďakujem.......
 
 
 
Posledná úprava: 2008/08/21 11:59 upravil .
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 9 mesiacmi
MoMo (Návštevník)
Príspevky: 29
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
A čo keby ste prišli sem do lomu ? alebo niekde tu na prihradu alebo aj ta richňava je v pohode.......
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 9 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Co ti? Richnava je proste najsamlepsie freeckarske miesto na Slovensku... JA dostat takuto ponuku tak placem od stastia
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 9 mesiacmi
MoMo (Návštevník)
Príspevky: 29
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
veď ja aj plačem len neviem ako sa tam dostanem a musim ešte zohnať tie plutvy a skade si ty ak sa smiem spytať?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 9 mesiacmi
MoMo (Návštevník)
Príspevky: 29
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
a už ani neviem kto mi tú ponuku dal sa hanbím za to...
Ako vidím tak slovenský freediving ide do popredia čo som čítal mnohé články na stránke už nie je len v "plienkach"
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 7 mesiacmi
matko933 (Návštevník)
Príspevky: 4
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
K tej vybave ti vela nepoviem, akurat to ze ja mam nejake plutvy za 700 a tiez sa nestazujem(niesu to freediverske plutvy, skor scuba, ale pokial nesutazim tak mi to je jedno ).. uz treti rok s nimi drzim... Od plutvoveho plavaia ku freedivingu som s nimi presiel a nestazujem sa.. kupovat carbon.. tak teda vela stastia ak mas na to cash ale urcite by som si za 6 tacov dal do kopy aku-taku tu vystroj.. tod podla mna by mohlo byt:

0.) plavky (tie snad mas)
1.) plutvy- ako som hovoril, do tych 800 urcite zozenies nieco postacujuce- ja mam nejake modre technisub
2.) "obojok" tod ta vec co ta taha dolu, niekto to tu uz spominal.. (olovo v dusi s bicyklu priviazane oklo krku) 1kg tych olovenych guliciek stoji cca 200sk, mne to vybavil Flipps tak sa ho ak tak spytaj..
3.) okuliare, masku.. ja mam okuliare co som nasiel u nas na plavrni.. ale do 800 si urcite doprajes luxus!!
4.) stipec na nos- tak isto cca 100sk
5.) neopren, ja nemam lebo nechodim do lomu ale na plavaren

-ja som z BB, ak chces tak napis, urcite sa pozbierame a mozme chodit, viac info: http://www.freediving.sk/index.php?option=com_fireboard&Itemid=34&func=view&id=701&catid=6 (nielen v sobotu, hockedy ) a v BB na plavarni mame taku ochotnu tetu, ta ti poradi ohladom plutiev a okuliarov.. (od nej mam aj ja plutvy)

P.S. tiez mam 16 a freedivingu sa venujem dokopy 2mesiace.. tak ta plne chapem
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
MoMo (Návštevník)
Príspevky: 29
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
oboy napísal:
To nic, to cisty sentiment...

Predpokladam, ze ten tvoj lom je Devicie, kde uz tusim par potapacov naslo svoj vecny odpocinok.
Mam dojem, ze potrebujes terapiu sokom a mam pre teba teda ponuku na potapanie na Richnave so mnou a s Flippom. Myslim, ze potom uz budes mat jasnejsie v otazke vybavy, ktoru potrebujes.


Ok som tu zase skoro po roku nemal som čas , priestor jednoducho nič a už som sa čo to naučil (málo) o freedivingu a o výstroji ako sa tak pozerám na to čo som písal pred rokom normálne sa za seba hambím .... inač erik kde si počul že tam v lome už niekto prišiel o život?
 
 
 
Posledná úprava: 2009/05/25 20:18 upravil .
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Tak sa veru vo flaskarskych kruhoch v okoli Zvolena zvyklo vypravat...
Ale su to len legendy a povery, kto by tomu veril. Potapaci neumieraju
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
ratko (Užívateľ)
Príspevky: 177
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
tak tak, neumieraju. oni len ostavaju zit pod vodnou hladinou, lebo vedia ze je tam lepsie, ci uz s flaskou alebo bez flasky
aj ked na rozdiel od suchozemskeho zivota, pod vodou je lepsie bez flasky
 
 
 
Posledná úprava: 2009/05/26 13:12 upravil ratko.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi
MoMo (Návštevník)
Príspevky: 29
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
však tu je cca. 7.5 metra vody tu sa mohol utoiť len človek ktorý mal 2 a viac promile alkoholu v krvi teraz tu chytáme sumca do ruky tomu sa hovorí zábava
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed