Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
UZ som zabudol, ako sa vyvazit. (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
UZ som zabudol, ako sa vyvazit.
Pred 14 rokmi, 11 mesiacmi
Baca (Návštevník)
Príspevky: 15
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Potapal som naposledy asi pred 26timi rokmi a uz fakt neviem ako sa pod vodou vyvazit. Poradte, ako na to a vlastne co pouzit. Nemienim lamat rekordy na nadych, ale skor rekreacne jojovat do mensich hlbok, len pre radost z vody, pohybu a "tepleho" mora v HR. Kedze som predminuly rok zistil, ze sa akosi neviem poriadne ponorit do slanej vody a vyhadzovalo ma ako stupel na hladinu a v Tucepi som prstami rozryl polovicu pobrezneho dna, ako som sa chcel aspon na chvilku udrzat dole, prosim o radu ako a co na to

AAA este, moje starucke cierne plutvy gumene Nayada od sudruhov z NDR uz definitivne dosluzili, mienim si kupit Gary 3000LD, alebo 3000ky. Dobra volba?? MAsku uz mam Mares Forma 09, ta by snad mohla stacit.


A este jedna otazka, sice sem mozno nepatri, ale predsa sa opytam. Poznate nejake dobre miesto v HR na snorchling na pobrezi, kde nie su potrebne hlboke ponory (uz nie som co som byval), ale uvidim tam zaujimave potvory??



Post


No ako vidim, pozrelo si tento prispevok uz 8 ludi, asi si povedali, co tu tento chce ?? No asi nejaku odpoved. Aby sa nahodou pre svoju blbost v HR neutopil.
 
 
 
Posledná úprava: 2009/05/28 22:19 upravil .
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
      Témy Autor Dátum
    thread link
UZ som zabudol, ako sa vyvazit.
Baca 2009/05/28 21:31
    thread link
thread linkthread link UZ som zabudol, ako sa vyvazit.
juka 2009/05/28 23:33
    thread link
thread linkthread link UZ som zabudol, ako sa vyvazit.
oboy 2009/05/28 23:52
    thread link
thread linkthread linkthread link UZ som zabudol, ako sa vyvazit.
FunThomas 2009/05/29 09:01
    thread link
thread linkthread link UZ som zabudol, ako sa vyvazit.
Baca 2009/05/30 19:43
    thread link
thread linkthread link UZ som zabudol, ako sa vyvazit.
juka 2009/05/31 10:35
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed