Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Chyba RSS
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zdravím vsetkých prítomných. Zaregistroval som sa tu tiez, aj ked nie som ani Slovák, ani nebývam na Slovensku. Mám ale freediverské stránky http://APNEA.cz, kde je aj automatický program zbierajúci správy zo vsetkých mozných freediverských webstránok a fórumov na celom svete (celkom je tam teraz priblizne 130 zdrojov správ). Mal som tam aj RSS feed z vasích stránok, ale od tej doby, co ste ich prerobili, tak už to nefunguje. Cítanie RSS odtial z fóruma som teraz opravil, ale na hlavnej stránke to máte úplne pokazené. Dostávam tam tento error:

Warning: fopen(/domains1/do1218800/public/www_root/cache/rss20.xml) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /domains1/do1218800/public/www_root/includes/feedcreator.class.php on line 711

Error creating feed file, please check write permissions.

Mohli by ste to opravit? Je to celkom jednoduché - stací zmenit "permissions" na adresári /domains1/do1218800/public/www_root/cache/ na 777. Ak neviete ako na to, rád poradím.

Dakujem, vase stránky sú velmi zaujímavé, a tak by bola skoda nemat správy z nich na APNEA.cz

PS: je na Slovensku skutocne tak málo freediverov ako ukazujú statistiky na APNEA.cz? Je tam zaregistrovaných iba 9 Slovákov, a Slovensko je tak na 24-tom mieste. Pre srovnanie, Cesi sú so 113-ti clenami tretí za Francúzami (159 clenov) a Americanami (150 clenov).
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
M.R. (Užívateľ)
Príspevky: 90
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dobry den pan Truxa. Myslim, ze vacsina z tohto vebu vas uz pozna . Ste velmi aktivny clovek .
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Chyba uz je opravena... prechadzali sme nedavno na novy server takze sa este obcas vyskytne problem s permissions. Vdaka za upozornenie.

Pre tych ktorych by to zaujimalo tak mame RSS aj na prispevky do fora - http://www.freediving.sk/index2.php?option=com_fireboard&func=fb_rss&no_html=1&Itemid=34
alebo kliknutie na ikonku RSS uplne vpravo dole
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dakujem za rychlu opravu! Uz sa citaju bez problemov a su v zozname globalnych zprav na APNEA.cz. Vase forum uz tam bolo a funguje tiez.

Ak byste chceli vlozit globalne freediverske zpravy aj na vas web, mozete to urobit velmi jednoducho vlozenim jednoho riadku - je to popisane na http://apnea.cz/feeds.html. Zpravy sa daju aj filtrovat podla roznych kriterii (napr. jazyk, kategoria, klucove slovo, apod.) Zajimave su napriklad novinky vo freediverskej fyziologii (category:medical). Na mojej hlavnej stranke su tri bloky: prvy so spravami, blogami, a clankami; druhy so spravami z roznych forumov; a treti s novymi videami. Kazdy den je tam vatsinou niekolko desiatok novych zaznamov.
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ah, na jednu vec som zabudol. RSS z vaseho fora sa neda citat v MS Internet Exploreri, a tiez tam chybaju casy a datumy. Ja som to na svojej strane vyriesil tak, ze kazdej sprave pridelujem automaticky datum a cas, ked sa z vasej RSS poprvy raz precita. Sice to nie je prilis presne, ale az tolko to nevadi. Keby ste si to ale chceli opravit, aby aj ludia pouzivajuci na citanie RSS MSIE alebo Outlook, da sa riesenie najst celkom jednoducho v Googli. A je aj mozne, ze v najnovsej verzii FireBoardu to uz bolo opravene, tak sa k nim mozete pozriet.
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
PS: a netreba ma nazyvat panom Truxom U nas vo freediverskom klube si vseci tykame, aj s tym najstarsim (70 rokov). Ja som Ivo.
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Planujem prejst na najnovsiu verziu Fireboardu v najblizsej dobe, ale upgrade na testovacom serveri nedopadol uplne dobre takze na ostro ten upgrade bude az ked budem mat cas sa pozriet co sa tam pokaslalo...

PS: je na Slovensku skutocne tak málo freediverov ako ukazujú statistiky na APNEA.cz?

Freediveri na Slovensku viac trenuju a menej browsuju
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 6 mesiacmi
trux (Užívateľ)
Príspevky: 39
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zemo napísal:Freediveri na Slovensku viac trenuju a menej browsuju :laugh: :woohoo: ;)

V tom pripade dufam, ze sa to skoro zhodnoti vo vykonoch! Alebo ste akurat vsetci pretrenovani?

No, teraz vazne. Vase vykony su OK. Ale je fakt, ze Vas vo freediverskej komunite nie je prilis vidiet
 
 
 
Posledná úprava: 2008/11/07 20:53 upravil trux.
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed