Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Elios
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Poprosim cely objednavaci nazov, lebo to je to po com tuzim od zaciatku
 
 
 
Posledná úprava: 2009/08/10 11:53 upravil stady. Dôvod: hyba !
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Spravim PDF ...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
brco napísal:
jspearo napísal:
Vie niekto poradit este k tymo typom vnutorneho povrchu neoprenu od Eliosu?

Following linings or types of neoprene:
OC - cell interior;
SN - standard nylon interior lining;
TP - thermal plush interior lining;
SE - super-elastic interior lining;
GC - interior with Gold coating;
TC - interior with Titanium coating;
ST - sandwich type (cell with central lining)


poziadaj o vysvetlenie Elios a popros ich aby ti k objednavke prilozili aj vzorky materialov na ktore sa pytas.


No vidis to je napad, pri dodavke nech nam poslu vzorky ! Sak tych par stvorcekov ich nezabije. Hlavne nech je nejaky centralny spravca stvorcekov
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
jspearo (Užívateľ)
Príspevky: 158
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Chlapci, mam este 2 otazky:

Q1 Which pants to choose?
High waist pants - toto nie su traky, tusim take zvyknete mat na eliosoch?
Long John Trousers - toto su traky? take co mam ja asi

Co odporucate? Ja som dost zvyknuty na traky ale asi sa budu tazsie obliekat?

Q2 Ako ste objednavali Eliosy hromadne ako skupina? Asi nie cez ten formular na webe alebo?
 
 
 
...
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
My mame tie High waist, bez trakov. Traky ta mozu tahat a obmedzovat, takze radsej bez.
Ked sme objednavali hromadne, tak sme im poslali mail, v ktorom boli tie neopreny spriemerovane a vysledny priemerny oblek sa objednal potrebny pocet krat.
Ale nie , napisali sme im mail s pozadovanymi mierami (tusim nejake PDF) a oni sa pripadne este opytali, ci ta a ta miera je urcite dobre, ked sa im nieco nezdalo.
 
 
 
Posledná úprava: 2009/08/10 12:31 upravil FunThomas.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
jspearo (Užívateľ)
Príspevky: 158
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ok, ja som ready. Dnes mozem vyrobit pripadne aj pdf-ko. Kedy budete pripraveny na objednavku?
 
 
 
...
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No ja stale riesim ci z povrchovou upravou,alebo nie. Lebo to ochladzovanie ak vyjdes na jesen z vody urcite nie je nic prijemne.A spekulujem nad tou KANOKO verziou.
Ale zajtra sa necham pomerat! Inak maju akcne ceny aj na prislusenstvo Napr.tie Gary 3K za 90,- euro.

( http://www.eliossub.com/html/en_offerte.php )
 
 
 
Posledná úprava: 2009/08/10 13:42 upravil stady.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
jspearo (Užívateľ)
Príspevky: 158
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Podla mna je to ochladzovanie blbost. Mam lining a nikdy mi nebola zima ked som vyliezol z vody, pritom vo vode mi uz zima bola. Stavalo sa aj ze som vyliezol niekde na kamen a "zohrial" sa vonku a potom s5 do vody pricom klasicky fukal vietor.
To by asi musela byt vonku riadna zima aby ta lining nasiaknuty vodou ochladzoval cez neopren.
Ovsem je pravda ze to neni na mieru usity oblek co spominam, takze sa to trochu moze lisit aj ked o tom pochybujem. Okrem toho kolko budes behat po vonku v mokrom neoprene?
Skor by som dal na jurovu pripomienku o pruznosti, na to som sam zvedavy ci to pocitim tak ze poviem ze to stoji zato.
 
 
 
Posledná úprava: 2009/08/10 14:04 upravil jspearo.
 
...
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
To ochladzovanie - ked mas pod tym liningom 7mmm neopren tak ho jasne ze necitis... pri 3mm to uz citit je, ale zas to nieje nic strasne, problem to je len ked sa v mokrom obleku chces promenadovat dlhsi cas vo vetre, to sa mne stalo tak 2 krat co potapam...

A ta pruznost z mojej skusenosti nieje liningom nijak citelne horsia... ano, jasne ked si tie neopreny budeme natahovat na suchu, ze ktory je pruznejsi tak ten bez liningu dosti dalej, ale ze by to bolo nejako citit vo vode si nemyslim. A na druhej strane ten moj (Black Shadow - lining zvonku a coating zvnutra) ma uz myslim 3 sezony za sebou bez akejkolvek ujmy a urcite ich este vydrzi hodne vela.

Dalsia vec s Eliosom je ze to je sice pekne ze maju miliardu kombinacii na webke, ale v reale maju vzdy na sklade zopar typov neoprenu z ktorych prave siju, takze najlepsie mat zhruba predstavu co chces a komunikovat s nimi co maju k dispozicii...
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
jspearo (Užívateľ)
Príspevky: 158
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Zemo napísal:
To ochladzovanie - ked mas pod tym liningom 7mmm neopren tak ho jasne ze necitis... :laugh: pri 3mm to uz citit je, ale zas to nie je nic strasne, problem to je len ked sa v mokrom obleku chces promenadovat dlhsi cas vo vetre, to sa mne stalo tak 2 krat co potapam...

Mal som na mysli automaticky 5mm. 3mm pouzivam v lete ked je teplo a tiez to mam na haku , lebo je teplo. Okrem toho nefrajerujem po zahradnych restikach v mokrom neoprene .

Zemo napísal:

A na druhej strane ten moj (Black Shadow - lining zvonku a coating zvnutra) ma uz myslim 3 sezony za sebou bez akejkolvek ujmy a urcite ich este vydrzi hodne vela.

Aky coating mas? Je ich viac. Nepojdes v utorok (zajtra) na koska? Rad by som si ten coating pozrel, skusil osahat.
 
 
 
...
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed