Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
maska s dioptrickymi sklami (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
maska s dioptrickymi sklami
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
Dark_Troll (Užívateľ)
Príspevky: 50
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
kedze nosim okuliare, a casom by som chcel novu masku rozmyslam nad niecim aby som pekne videl aj pod vodou. ma niekto skusenosti s takouto maskou?
co som pozeral na nete tak taketo skla sa daju dat do masiek Technisub KEA a LOOK (napr. v obchode Pro-DIVE).
dalej napr. TUSA PLATINA, Cressi FOCUS, Ocean Eyes.
takze, su niektore z tychto masiek nizkoobjemove vhodne na freedive? popripade ak viete o inych tak dajte vediet.

- (este by sa to dalo riesit aj kontaktnymi sosovkami ktore prilezitostne pouzivam, ked potrebujem mat ochranne okuliare. no neviem ci je to vhodne aj pod vodou)

za odpovede vopred dakujem
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja mam s dioptriami masku KEA. Je to mega velkoobjemova maska... na freedive moc vhodna nieje. Jedina vyhoda je ze je relativne makka a komprimovatelna takze po istu hlbku ju netreba vyrovnavat. Vraj sa daju dioptrie spravit do hociakej masky tak ze sa prilepia dioptricke skla zvnutra na povodne sklo. Zajo mi nieco take ponukal, skus sa skontaktovat s nim...
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 3 mesiacmi
Alexa (Užívateľ)
Príspevky: 82
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja som pocula, ze do masky robia len skla do vysky 4 dioptrii...

Co sa tyka kontaktnych sosoviek, tak vrele odporucam - ja s nimi plavem uz od 14 rokov a nikdy sa mi nestalo, ze by sa mi vyplavili...
Aj keby sa stalo, ze sa do masky dostane trocha vody, tak stale to nie je take, ze by to sposobilo ich vyplavenie.
Dokonca, ked som robila potapacsky kurz, tam sme museli robit cvicenia so zlozenou maskou a nic sa nestalo
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed