Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Richnava freediving (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Richnava freediving
Pred 15 rokmi, 10 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Tak dnes sme boli s Oboyom a Vladom F. z Kovacky znova pokusat Richnavskeho Boba Bubusiaka Strasidelno Riadneho. Dnes bol rozdiel s tym ze sme si pekne doniesli bojku a lano sme pekne spustili dole, no ten najhlbsi bod sme tam nenasli, hadam nabuduce. Nas tanier sa nachadzal v hlbke 16m a aj ked to nie je nejaka hlbka cesta pre mna tam bola celkom zdlhava no Erik mal svoj den a chodil tam ako do bufetu. Do 10 m to celkom slo ale odtial zacinal bubak so svojou paletou farieb a celkom slusnou kosou... 3 x ma zlomil a vzdy som si to rozmyslel no prisiel ponor kedy sa uz nebolo naco vyhovarat a s Oboyovou a Majstrovou pomocou ktory bol cely cas so mnou prepojeny...Vdaka JUKA... som sa doplachtil do tej cierno ciernej tmy kde bolo vsetko tak jasne ako ked uz nepotrebujete vidiet ale vsetko to zazivate...Oboy tam so mnou pobudol a vratili sme sa pekne spat s usmevom na
No prislo k nam aj male ponaucenie v tom style ze aj Ked to neboli magicke cisla tak sa tam da odtancovat Sambicka
Ale o tom mozno nabuduce...
PS: Znova treba podakovat Richno Bobovi ze nas tam nechal objavovat jeho vnutro,
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 10 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No ta Richnava ma fakt nieco do seba. Urcite by som ju odporucal kazdemu, kto tam dolu riesi nejake stresy a stavy.
Som zvedavy ako nam to pojde zajtra na Koshkaach a vobec by ma neprekvapilo, keby sa nam po skusenostiach s Richnavou u stareho Boba Koshariskoveho darilo.

Ta Vladova minisamba po navrate z 15m ma prekvapila, ale ukazala, ze aj tak plytke potapanie moze byt dost rizikove. Chalan mal pri navrate oci vyplestene, ako keby tam dolu videl smrt.

Next time tu atmosku skusime natocit, Flippo vyberie nejaku vhodnu muzicku a pojde to na youtube strasit deti...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed