Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Predlzeny vikend v Chorvatsku- predbezny zaujem (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Predlzeny vikend v Chorvatsku- predbezny zaujem
Pred 12 rokmi, 11 mesiacmi
Maros (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Caute,

Rad by som si spravil nejaky vylet k moru spojeny so snorchlovanim / freedivingom. Auto mam ford focus combi, cize v kufri miesta relativne dost, a nizka spotreba, v aute mozme ist max. 4. Popripade podla zaujmu by sme mohli ist 2 auta.

Uvazujem o nejakom predlzenom vykende v Chorvatsku asi najskor Istria, kedze je to najblizsie od Bratislavy. Casovo, som otvoreny, zatial cakam na monoplutvu a elios ktory dojde niekedy v lete dufam, cize idealne niekedy v druhej polovici Jula, ale som pre navrhy otvoreny.

Mal by niekto predbezne zaujem, popripade planuje niekto z timu podobny vylet?

2. Kedze frajerka si vycerpava pol. svojej dovolenky v Kanade, rad by som si odbehol do Egypta, nejaky last minute maj/ jun, mal by niekto zaujem sa pridat a posnorchlovat/freedivovat? Co sa tyka terminu som otvoreny, taktiez podla ponuky last minitu.

Dik. Maros
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 11 mesiacmi
infin1tty (Užívateľ)
Príspevky: 63
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
caute pisal som to ja, len som nebol lognuty..
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 11 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Aku mas predstavu o ubytku, potapacej lokalite?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 11 mesiacmi
infin1tty (Užívateľ)
Príspevky: 63
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ahoj,

ubytko by kludne mohlo byt v kempe alebo popripade apartman, ak niekto o niecom dobrom vie..tak treba povedat.

Skor by to mal byt trip, v chorvatsku som bol len snorchlovat, a nemal som moznost freedivovat s niekym. Viem si predstavit ze pre tych skusenejsich z timu sa tento trip moze javit ako banalita, kedze idu do chorvatska za urcitym cielom na specificke miesto. Ja som otvoreny, mam auto, kde sa zmestime 4 a nalozime veci do kufra..popripade ak sa niekto prida..
Momentalne mam na ceste monoplutvu.. a sije sa mi neopren v eliose..co pocitam ze dojde do 2 mesiacov..mam este jeden tristvrtovi, ten by som si vzal ak by sme sli v July.
Kazdopadne, otvoreny na napady, nazory som.. ak niekto ma zaujem o trip nech pise.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
infin1tty (Užívateľ)
Príspevky: 63
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
caute..

davam vediet, ze tento vykend 19-21.8 mi to chorvatsko nakoniec nevyhovuje.. stady/gabo/valus, sme sa otom bavili.. ale skor buduci vykend cize 26-28.8 by pripadal v uvahu ak by ste mali volno/zaujem.. dohodneme sa.. dajte vediet..
Maros
ps. adam neviem ako ty..si chcel ist?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Nazdar, takze mne sa to trochu skomplikovalo nahodim termin na september, kedy by som chcel urcite ist.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed