Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Elios
Pred 16 rokmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
dear all,
chcem sa len opytat, cez koho si objednavate neopreny Elios?

My sme sa s Ivkou uz davnejsie bavili, ze do HR by sme si objednali Eliosy, riesili ste to cez Divers Direkt, co su v Cechach, alebo mame pisat priamo do IT? Dik za info

Ivka kde si? Dlho si nebola na bazene...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Priamo v taliansku sa to objednava... Ale neviem ci to stihate do Chorvatska. Im to tam trva tak mesiac-dva kym to usiju a poslu.
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Urcite to treba objednat priamo od talianov, sprostredkovane to moze trvat aj pol roka (cakaju kym sa im nazbiera dost ludi a potom posielaju odjednavky).

Ak sa s nimi dohodnete, mohli by tie neopreny prist aj skor - este nie je silna sezona (myslim, ze Juro Karpis to mal do nejakych 2-3 tyzdnov). Treba ich ukecat.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ked sa budete merat, skuste sa pozriet na http://www.freediving.sk/elios/. Je tam preklad navodu, videa a pod.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
borka (Užívateľ)
Príspevky: 131
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
dakujem za rady, dohodnem sa s Ivkou a ideme na to
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Inac k tomu meraniu, nas vsetkych meral Maros osobne tak urcite aj vas dve pomera s radostou. Treba ho pekne poprosit
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
FunThomas (Admin)
Príspevky: 609
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Maros bude urcite namietat, ze on baby merat nebude
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Vidis, to som si vobec neuvedomil...

tak asi z toho nic nebude kocky, odmerajte sa navzajom
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
rapakiri (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
vode zdar! vidim, ze na objednanie neoprenu je najvyssi cas.
dufam, ze vas nebudem otravovat, ked sa popytam na par (dost) veci:

1. ked si vyplnim ten do Slovenciny prelozeny formular, kam ho odosle? Tomasovi? ci ako je to. no a dalsia vec: pomozte mi prosim s vyberom materialu. lebo ta elois stranka je riadne neprehladna. no a osobna skusenost s produktami je predsa len uplne ina. chcel by som freediversky neopren, ale nie ten uplne najchulostivejsi. taky co nerozrdapim na prvej skale. a vedeli by ste mi prosim povedat, ako vychdzaju ceny tych eliosov aj s postovnym?
2. viete mi poradit, kde kupit dobry zatazovy opasok? lebo Maros mi kedysi vravel, aky si kupit nemam. akurat si uz nepamatam, preco a aky
3. je 6W baterka pod vodu uplna blbost, alebo to cosi prisvieti?
4. ake mate skusnosti s manualnymi hlbkomermi? funguju dobre?
5. nepredavate niekto starsie Gary 3000 (č. 10). lebo ak nie, objednam si ich asi spolu s neoprenom... ale to iba tak nahodou.

no tak som tu na vas nakladol kopec otazok. ak by si niekto nasiel cas a odpovedal by mi na niektoru z nich, budem mu velmi vdacny.
inak ja som bol pred dvoma rokmi (tusim) par krat aj s vami na treningu v BA. mozno si ma niektori pamataju... lucniciar. ale vode verny telom aj dusou...
teraz tvorim utajenu zilinsku bunku

PS: nieco tematicke http://cervenan.blog.sme.sk/c/122788/Ja-mam-vodu-celkom-rad.html
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 16 rokmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
1. ten formular pokial viem neposle nikam, len sa to ulozi. Je to skor na to aby si vedel co mas merat a poslal to sam potom eliosu, ale o tom bude tomas vediet viac

Neopren ak chces odolny tak odporucam ako prvy neopren napr. material Black Shadow - je to s potahom zvnoku a da sa relativne obliect aj na sucho. Ale samozrejme tym ze ma ten potah zvonku tak to ma aj svoje nevyhody, mensia pruznost (ale pri 3mm to moc necitit), a ked vides z vody do vetra tak je v tom riadna zima... Cena okolo 200 EUR + postovne cca 40-60 EUR za balik.

2. Opasok treba kupit elasticky - z gumy, nie taky klasicky potapacsky. Je to preto lebo ked pojdes do hlbky dole hlavou a neutiahnes si poriadne ten elasticky tak ti padne az pod pazuchy... Vyraba ich napriklad Omer.

5. http://www.divershop.cz/katalog/ploutve.aspx?kat_id=22.3
Pripadne porozmyslaj nad plutvami Captain Nemo od Waterway, stoja cca 90EUR a su to kvalitne laminaty.
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed