Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Neopren vyber (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Neopren vyber
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
Tomas (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Zdravim, ospravedlnujem sa za zaciatocnicke hlupe otazky, ale bavi ma potapanie (freediving).

Pred tydnom som bol na Malorke trocha skusat a bavi ma to cim dalej tym viac. Fakt je, ze more bolo teplucke. V decembri/january si ale asi spravim vylet na kanare, trocha sa potapat a to uz bude chladnejsi ocean.

Preto uvazujem o kupe neoprenu freedivingoveho. Docital som sa ze idealne je na mieru mat, ale nechcem extremne vela investovat. Zaujal ma napriklad
http://www.cressi.cz/produkt/Freedivingove-obleky/Tecnica-5mm_394_746.html

Ale vobec netusim ako sa taky neopren sprava, kupuje, lebo to si asi nebudem moct vyskusat, kedze treba asi lubrikant na obliekanie nejaky.

A aku hrubku vybrat? ratam ze na kanaroch moze mat voda v january 18C, neviem ako to klesa s hlbkou, ale aby zasa bol pouzitelny aj v lete v Chorvatsku

Viete, take tie hlupe zaciatocnicke otazky mam Pripadne mi doporucit nejaky obchod kamenny co mate overeny, kde by mi dobre poradili a nie su predrazeny
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
Tomas (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Dik, za link, to som si uz pozeral. Neviem ci si cital cely moj prispevok, ale nechcem si dat na mieru sit neopren Elios, islo mi skor o vasu osobnu radu, skusenost,...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
Tomas (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Teda, dufam ze to nevyznelo nejak zle Ten link som poznal, ale aj tak dakujem. Fajn rady ako obliect a podobne.

Ale na zaciatok by som chcel asi nejaky seriovy neopren pre zaciatocnika. Neviem ci som to spravne napisal )

Neviem, mozno mi staci aj kratky potapacksy, mozno nepotrebujem hned freedivingovy, ale nevyznam sa do toho
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
Tomas (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
Nestacilo by mi nieco taketo?
http://www.cressi.cz/produkt/Kratke-obleky-3-7mm/Comfort-sort-man-5mm_391_1197.html

Ci kratky a takyto oblek je uplna blbost?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
Ivan (Admin)
Príspevky: 226
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ak chces 5mm, mozem ti predat moj od IQ-Company. Je to kombinacia 5mm + 3mm na laktoch / kolenach pre komfortnejsie plavanie.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
Khaz (Užívateľ)
Príspevky: 1
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
hmm by mohlo byt tiez riesenie, poslal som ti spravu
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 6 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Kedze to aj tak nakoniec nevyhnutne skonci pri "Eliose" na mieru, pre zaciatok radim akykolvek neopren s minimalnou investiciou. Kopec ludi tu zacinalo s shortym z Lidla.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed