Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Plutvy
Pred 12 rokmi, 10 mesiacmi
Karlito (Užívateľ)
Príspevky: 2
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Čaute chcel by som si kúpiť plutvy len vôbec netuším aké sú vhodné som úplný začiatočník a chcel by som niečo kvalitnejšie tak by som vás chcel poprosiť čo by ste mi odporučili či sú lepšie papučkové alebo remienkové akú tvrdosť poprípade presne poradiť typ v cene tak okolo 50-60 e. Ďakujem.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 10 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 10 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Cakal som nech sa ozve nieto zo zakladnych pilierov SFT, aby som nestrelil odboku. Ale kedze som si tym tiez presiel myslim si.

1) Za tu cenu freckove plutvy nekupis
2) Na zaciatok si kupit laminaty, resp. uhlikove vlakno povazujem za cisty rozmar
3) Ak sa chces venovat tomuto sportu tak treba hlavne trenovat a nie mat najlepsie plutvy za najnizsiu cenu
4) Do -15m sa bez problemov dokopes aj s obycajnymi botickovymi gumenymi

.
.
.

Takze pobehaj si potapacke obchody a rozhodni sa ako dlho sa v ramci roka tomu chces venovat. Podla toho si kup na bosu nohu, alebo aj s neoprenovou ponozkou. Ked si neskor kupis neopren, tak nemusis plutvy menit, kvoli velkosti. Osobne si myslim, ze dobry neopren je dolezitejsi ako plutvy. Dokonca bez plutiev sa po roku treningu da doruckovat po lane do -30m.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 10 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Karlito napísal:
Čaute chcel by som si kúpiť plutvy len vôbec netuším aké sú vhodné som úplný začiatočník a chcel by som niečo kvalitnejšie tak by som vás chcel poprosiť čo by ste mi odporučili či sú lepšie papučkové alebo remienkové akú tvrdosť poprípade presne poradiť typ v cene tak okolo 50-60 e. Ďakujem.


Na freedive jednoznacne papuckove plutvy, pouzivaju sa specialne dlhe plutvy. Standardne pre zaciatocnikov su vhodne plastove Cressi Gara alebo Omer (myslim ze model Millenium). Ked si pozres napr. Zajov eshop tak tam ma nieco aj za cca 60 e http://www.freedivingshop.cz/category.php?id_category=7.

Lepsie ako plastove su laminatove plutvy, najlepsi pomer cena vykon maju Captain Nemo, vid link co sem dal Oboy. Stoja cca 100 evri, ak sa tomu planujes venovat tak sa ti oplati kupit rovno tieto.
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
za pajcku ti mozem posunut moje Seac-Sub Genesis, ale su urcene na tie najvacsie nohy ) 44 a vyssie ) (44-46 je znacenie na botickach).
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
maurin (Užívateľ)
Príspevky: 78
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Nema niekto predat alebo pozicat freediverske damske plutvy, velkost boticky cca 40? Keby pozicat tak na styri dni od 6. jula.

Moja vdaka bude nekonecna!
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja mam podobnu nohu a pouzivam do Gara Pro LD 5ku ponozku. Ak nezozenies Omery, tak to mozes mat. Pozicane !
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
maurin (Užívateľ)
Príspevky: 78
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dakujem stady, skontaktujem si ta dans le privé!
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
maurin (Užívateľ)
Príspevky: 78
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Dakujem, pan prezident. Otestovala som Stadyho plutvy a su fajn, pozdravujem rodinku
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed