Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
fotky pod vodou (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
fotky pod vodou
Pred 14 rokmi, 6 mesiacmi
JanoTN (Návštevník)
Príspevky: 20
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ahojte kedze v galerii su pekne fotky z pod hladiny tak verim ze mi niekto poradi ...
chcem by som tiez zacat fotit pod vodou len je to celkom nakladne tak by som chcel vediet aku techniku kupit aby som mal za co najmenej penazi co najviac muziky ... najradsej by som fotil zrkadlokou kedze ju vlastnim len pevne puzdro na zrkadlo je strasne drahe ... nemate skusenosti s makkymi puzdramy? su relativne lacne len neviem ako je to s ovladatelnostou a spolahlivostou predsa len potapat sa s drahou technikou v igelite vo mne nevzbudzuje moc dovery http://www.podvodnipouzdra.cz/detail.aspx?&produkt=2014939&sub=2014928&sub2=0
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 6 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Na aky typ potapania to chces pouzit? Resp. aku hlbku?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 6 mesiacmi
JanoTN (Návštevník)
Príspevky: 20
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Myslim ze 20m bude bohate stacit ... tie makke puzdra su aj do 60m
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 6 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ale makke sa Ti nepaci, ze ... tak vymyslas.

Nuz 20 m v mori je svetelnost na diskusiu, na viac urcite pridavne svetlo, jazero - zabudni na fotenie bez svetla. To ale znamena poriadne puzdra = vyssia cena. Takze do 10 m su kompakty co to zvladnu bez puzdra ( relatine za slusne peniaze, ale nebudem tu robit reklamu ).FeroF1 ma osobne skusenosti.

Pod 10 m ak chces robit pekne fotky tak neni co riesit, bud poriadne puzdro s moznostou pridania svetiel ( blesku ), alebo sa zmierit s igelitom a patricnym vysledkom. Su o tom na ceskych strankach ked si trochu zagooooglis diskusie. Tolko v kratkosti.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 6 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Makke puzdro je somarina, Misho rugbysta ma vlastnu skusenost.

Na zrkadlovku by som puzdro kupoval, len ak ma velky a kvalitny LCD a Live View. A potom je este problem so zaostrovanim.

Nase fotky v galerke vznikali s pouzitim starsieho Olympusu C5060 s original Olympus podvodnym puzdrom + sirokouhla predsadka s vlastnym puzdrom.

Novsie fotky sme robili s Flippovym Canonom Ixus 860 s originalnym puzdrom a podla mna je to najlepsie riesenie co do pomeru cena/vykon.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 6 mesiacmi
JanoTN (Návštevník)
Príspevky: 20
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No takze som skoncil u toho ze s toho asi nic nebude ... zrkadlovku mam bez liveview som si aj hovoril ze s tym ostrenim bude problem ... a kupovat kompakt s puzdrom to je investicia tak 500eur co sa mi moc nechce davat ... podstate som len potreboval pocut ze tie makke puzdra su naprd aspon som usetril
dik za odpovede
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 5 mesiacmi
miso (Užívateľ)
Príspevky: 9
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja mam zlu skusenost s puzdrom Aquapac pre zrkadlovky. Je to dost zle, co to robi si mozes pozriet tu: http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-skola/povodna-fotografia/fotime-vodny-svet/

Chcel som si kupit Canon S90 + original pevne puzdro, ale po2 mesiacoch cakania som zrusil objednavku a kupil si dalsie makke puzdro Dicapac WP-S10 (vyzera o lepsie ako Aquapac), este som ho pod vodou neskusal, planujem to vyskusat buduci tyzden na bazene. Bez pridavneho svetla sa da fotit tak do hlbky 3m, potom je uz cerveny kanal velmi slaby a pri vyrovnavani vyvazenia bielej je v nom potom prilis silny sum.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed