Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
CWT Training Camp - Attersee 26.8.-1.9.2011 (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
CWT Training Camp - Attersee 26.8.-1.9.2011
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
maurin (Užívateľ)
Príspevky: 78
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
juraj k (Užívateľ)
Príspevky: 162
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
no jo sama sranda a cheche, ale akurat vieme, ze ivan pojde s rodinou a ked nebude mat sople, tak sa aj ponori.
ale co ostatnii? dajte co najskorej vedet, nech potom neni fnukot, ze sa nedalo kazdemu vedet a nejaka skupinka vyrazila a nezobrala niekoho zo sebou.
sme zatial s ferinom a ivou dohodnutii na tripe odchod stvrtok 25teho noc a prichod pondelok 29teho. chce ist aj erik a predpokladam aj rasta, treba vsak auto. moznosti casu aj miesta su vsak stale otvorene.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
infin1tty (Užívateľ)
Príspevky: 63
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
juraj k napísal:
no jo sama sranda a cheche, ale akurat vieme, ze ivan pojde s rodinou a ked nebude mat sople, tak sa aj ponori.
ale co ostatnii? dajte co najskorej vedet, nech potom neni fnukot, ze sa nedalo kazdemu vedet a nejaka skupinka vyrazila a nezobrala niekoho zo sebou.
sme zatial s ferinom a ivou dohodnutii na tripe odchod stvrtok 25teho noc a prichod pondelok 29teho. chce ist aj erik a predpokladam aj rasta, treba vsak auto. moznosti casu aj miesta su vsak stale otvorene.


Caute, ja by som sa pridal, myslim ze aj ostatni chalani spominali, neviem ako GAbo, Valus,...

Auto mam, ja a 3ja mozu ist somnou. Navrhujem lokalitu niekde blizsie, cize bud sever istrie, alebo napr. Pag.

kedze je aj 29viateho aj 1veho sviatok, tak by sme mohli ostat do stvrtka a vecer sa vratit... len 2 dni dovo a sme tam 6dni..

treba to cimskor naplanovat aby sme stvrtok boli ready..
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
infin1tty (Užívateľ)
Príspevky: 63
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Erik, Rasta, ozvyte sa 0944 334624, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
ze sa viem zariadit, ci by ste sli, ak ano, este jedneho by sme splasili a sme 4ia v aute..co je ideal...

Stvrtok sa neuprosne blizi jednes utorok, cize sa treba dohodnut ci sa ide teda ak ano na kolko, ja som aj za len ten napr. stvrok vecer az pondelok vnoci prichod..

Juraj, ak mas na nich cislo hod mi ho sem alebosa im ozvy nech tiez vieme ze ci sa ide alebo nie..a kam..

dik.
m.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
Gabo (Užívateľ)
Príspevky: 129
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Mame definitivne rozhodnute kam sa ide? myslim konkretne miesto....
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
Ivan (Admin)
Príspevky: 226
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
 
 
 
Posledná úprava: 2011/08/23 14:40 upravil Ivan.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Pokoj. Ide sa, doriesuju sa detaily. Dnes ucast potvrdil Ferino z TN aj s Ivou. On moze len na ten skorsi termin (STV-PO). Ja pojdem v aute s Jurajkom aj s holkami.
Druhe auto by mohli obsadit Maros, Rasta a nas trenciansky par. Gabo chce ist tiez, mozno by dosiel o den neskor a zostal pak o nieco dlhsie, ma 2 miesta v aute.

Lokalita bude pravdepodobne osvedcena Sveta Marina na Istrii.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
infin1tty (Užívateľ)
Príspevky: 63
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ahojte, mne sa dnes zrusila buduci vykend akcia na ktoru som mal ist a potreboval sa pripravit a tym padom zvazujem more znovu, len premna by malo asi viac vyznam ist do chorvatska na cely tyzden buduci, kedze su tam 2 statne sviatky, vziat len 3 dni off.. nasli by sa aj taky ktory by mali chut ostat a vratit sa asi nedelu 4eho septembra?
dajte mi vediet..vyrazili by sme napr. tento piatok..
0944 334 624
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
Gabo (Užívateľ)
Príspevky: 129
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Caute. Potvrdzujem ucast a dve volne miesta v aute. Planovany odchod stvrtok vecer a navrat v utorok v podvecernych hodinach. Dajte vediet kto potrebuje zviest.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 8 mesiacmi
infin1tty (Užívateľ)
Príspevky: 63
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
takze updejt.. Ja planujem vyrazit v piatok okolo 23.00 a dorazit na marinu rannych sototnajsich hodinach.. mam 2 miesta volne..ak by niekto potreboval..a planujem ostat do dalsej soboty/nedele ..cize navrat asi az 4eho septembra.. popotapame spolu..a potom ostanem, ide aj kamos..cize 2 miesta aspon tam.. maros
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed