Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Kto ma boju??? (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Kto ma boju???
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
vzhladom na to, ze neustale vznikaju nejasnosti, u koho su klubove boje a komu volat, ked sa chce ist na vodu zavadzam experimentalne vlakno, kde by sa to mohlo dat lahko vystopovat.
staci ak osoba, ktora klubovu boju SFT odovzda do opatery inej osobe sem o tom napise ("boju A ma X". momentalne su kompletne a pojazdne dve SFT boje - nazvime ich A a B (tretia je tusim nekompletna niekde v prezidentskom palaci?).
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
boju A ma dano
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
boju B (so sonarom) ma Gabo
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja mam vlastnu boju (teda napoly s Ondrom), ale mam k u mna nej kotvu, ktora je myslim Janciho. V pripade potreby nieje problem pozicat.
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
Gabo (Užívateľ)
Príspevky: 129
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ked ma uz zalobaba natrela tak sa verejne priznavam ze mam boju..:-]
Pridal by som este jednu vec a to su karabiny a olovo. Momentalne na boji B [zltej] je iba jedna karabina, ktoru na nu venoval Flippo. Ak ma niekto dalsie karabiny pripadne olovo z boji nech da vediet. Rad by som to skompletoval uplne.

Neviem ale minuly rok mal jednu boju Janci ta sa opat dostala do obehu alebo ju este ma?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja mam vlastnu boju, zavazia a lana 21m a 38m. Tak ak pisem ze niekam idem, beriem vzdy veci so sebou podla predpokladanej hlbky. Do 21m bottom plate nepouzivam.

Moje zavazie vsak uz niektori nemaju radi takze sa sutazi o moznost kto skor z boje zdrhne
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
jspearo (Užívateľ)
Príspevky: 158
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Boju B (zltu) som mal jedno obdobie dost dlho (tusim leto 2009). V tom case bola kompletna, bola na nej aj baterka co sa rozsvieti pri spusteni do vody aj sonar. Potom som ju niekomu dal kto siel tusim do chorvatska a odvtedy nemam o nej spravy.

Zemo: neviem co myslis tou kotvou ale asi to bude kotva od zltej boje B?

Teraz mam uz aj vlastnu boju, ktoru som povodne kupil pre klub po Marosovom predbeznom suhlase ale ktora sa mu zda draha a nechce ju preplatit (210eur). Takze tu si nechavam ako svoju, cervena velka od Zaja, 50m lana, 2x karabina a olvovka. Chcem ju vybavit este baterkou. Sonar na koska uz skusenaci nepotrebuju

Je samozrejme k dispozicii vsetkym ked pojdem k vode, zodpovednym aj pozicam kratkodobo ked treba .
 
 
 
...
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ta kotva je proste kovova kotva, ktora sa dava na miesto olova na boju. Nejak sa este davnejsie dostala ku mne, a teraz ju pouzivam na svojej boji. Ale jej povod mi je zahadou, ja som myslel ze je tvoja Janci. Tak ak by niekomu chybala tak sa ozvite...
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
jspearo napísal:
Boju B (zltu) som mal jedno obdobie dost dlho (tusim leto 2009). V tom case bola kompletna, bola na nej aj baterka co sa rozsvieti pri spusteni do vody aj sonar. Potom som ju niekomu dal kto siel tusim do chorvatska a odvtedy nemam o nej spravy.

Zemo: neviem co myslis tou kotvou ale asi to bude kotva od zltej boje B?

Teraz mam uz aj vlastnu boju, ktoru som povodne kupil pre klub po Marosovom predbeznom suhlase ale ktora sa mu zda draha a nechce ju preplatit (210eur). Takze tu si nechavam ako svoju, cervena velka od Zaja, 50m lana, 2x karabina a olvovka. Chcem ju vybavit este baterkou. Sonar na koska uz skusenaci nepotrebuju ;)

Je samozrejme k dispozicii vsetkym ked pojdem k vode, zodpovednym :P aj pozicam kratkodobo ked treba :) .
Za 210 euri !! Ty koki a to islo z Australie? Sak ta musi mat sonar s LCD monitorom.

Kuki sem cenu: http://eshop-freedivingostrava.webnode.cz/ a to je iba alternativa.


Pisal som si cez Skype so Zajom a spominal mi nejaky novy typ bojky co pripravuje. Takze ak by niekto chcel aj tadial vedie cesta. Este to nema na webe.
 
 
 
Posledná úprava: 2011/06/14 11:22 upravil stady.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 12 rokmi, 9 mesiacmi
jspearo (Užívateľ)
Príspevky: 158
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
stady napísal:
jspearo napísal:
Boju B (zltu) som mal jedno obdobie dost dlho (tusim leto 2009). V tom case bola kompletna, bola na nej aj baterka co sa rozsvieti pri spusteni do vody aj sonar. Potom som ju niekomu dal kto siel tusim do chorvatska a odvtedy nemam o nej spravy.

Zemo: neviem co myslis tou kotvou ale asi to bude kotva od zltej boje B?

Teraz mam uz aj vlastnu boju, ktoru som povodne kupil pre klub po Marosovom predbeznom suhlase ale ktora sa mu zda draha a nechce ju preplatit (210eur). Takze tu si nechavam ako svoju, cervena velka od Zaja, 50m lana, 2x karabina a olvovka. Chcem ju vybavit este baterkou. Sonar na koska uz skusenaci nepotrebuju ;)

Je samozrejme k dispozicii vsetkym ked pojdem k vode, zodpovednym :P aj pozicam kratkodobo ked treba :) .
Za 210 euri !! Ty koki a to islo z Australie? Sak ta musi mat sonar s LCD monitorom.

Kuki sem cenu: http://eshop-freedivingostrava.webnode.cz/ a to je iba alternativa.


Pisal som si cez Skype so Zajom a spominal mi nejaky novy typ bojky co pripravuje. Takze ak by niekto chcel aj tadial vedie cesta. Este to nema na webe.


Stady nekecaj o australii, dopravne z prahy v tom nie je, tu je prehlad z cenovej struktury, btw boja komplet je od Zaja:
boja velka = 81.6 €
karabina velka hruska s zavitom = 14.4 €
karabina mala hruska = 11 €
lano 12mm 50 m = 37.2 €
zatazove olova 1kg x4 = 44.4€
dusa do boje = 9.8 €
zatazovy popruh cierny = 12 €

Za LCD sonar by si si musel este priplatit este 300 - 600 eur.
 
 
 
...
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed