Nájdete nás už aj na Facebooku.


Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Sustredenie SFT Chorvatsko 2011 (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Sustredenie SFT Chorvatsko 2011
Pred 13 rokmi, 1 Mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Rad by som tymto otvoril diskusiu k obnoveniu tradicneho velkeho jarneho sustredenia SFT v Chorvatsku.
Plan je, podobne ako v minulosti, usporiadat opat v Chorvatsku spolocne tyzdnove potapanie na nejakej peknej lokalite. Nebudeme viazani na sviatky (pripadaju na nedelu), ani na blizkost lokality. Cielom je najma dobre si zapotapat a stravit prijemne chvile s priatelmi. Popri tom sa mozu novacikovia zoznamit s naozajstnym freedivingom a starsi clenovia mozu tento pobyt spojit s rodinnou dovolenkou pri mori (Coolio+Alexa, Karci, Pumic, Ratko, ale vas je!) Kto ma zaujem, nevahajte sem napisat vase predstavy o najvhodnejsom termine a mieste.

Osobne by som sa znovu rad znovu pozrel na Dugi Otok (sice vlny, ale cista voda, zivot v nej, hlbky pri brehu, ziadni turisti) niekedy koncom maja.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 1 Mesiacmi
Marian PD (Užívateľ)
Príspevky: 53
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ahoj,ja s Renčou ideme a môžeme zobrať cestou niekoho z Trenčina, ak pôjdu. Termín by nám velmi vyhovoval od 21.5 odchod a 29.5 prichod ale prisposobime sa.Ale v Juni nemozem chybat v praci ani den. Caute
 
 
 
Posledná úprava: 2011/02/25 17:26 upravil Marian PD.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 1 Mesiacmi
Adam (Užívateľ)
Príspevky: 76
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja by som sa tiez rad pridal,ak by to bolo za rozumnu cenu a co sa tyka datumu,ja kvoli studijnym veciam nemozem,az do 21.6 odvtedy kedykolvek.Potom pripadne by to nemusel byt ani cely tyzden,povedzme nejaky (viac ci menej) predlzeny vikend.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 1 Mesiacmi
stady (Užívateľ)
Príspevky: 301
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
No nazdar, tak mne by jednoznacne vyhovolal ten koniec Maja, lebo cakame prirastok a od jula budem asi nedostupny minimalne tri mesiace. Keby sme sa chceli zucastnit spolocnej akcie z Ostravakmi, mozno by to este stalo za rozmysel, rozvazanie clnmi na lokality je tam dobre zabehnute. Otazkou je len teplota vody. Patka neopren bude asi na mieste.

Kuki sem:
http://www.freedive.info/news/166/60/Soustredeni-cerven-2011-Stara-Novalja-ostrov-Pag-Chorvatsko/

Ja som tam povodne planoval ist ale clovek mieni a panboh meni.
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 1 Mesiacmi
Marian PD (Užívateľ)
Príspevky: 53
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Čaute,dnes som zistil že 27-28.5 2011 su MČR v Zline.To by sme mohli dat jednym vrzom cestou z Chorvatska, či?
 
 
 
Posledná úprava: 2011/03/02 18:35 upravil Marian PD.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed