Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
Freediving, ako začať ? (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
Freediving, ako začať ?
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
jurkoool (Návštevník)
Príspevky: 6
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Toto vlákno je o článku: Freediving, ako začať ?

"ticho, pohoda a klud" - to plati mozno pre prvu minutu pobytu pod vodou (ak sa chcem vyhnut HV), dalsie minuty su uz, ale tazky boj v krcoch...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 14 rokmi, 8 mesiacmi
maros (Užívateľ)
Príspevky: 501
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
dockej casu jako husa klasu...
 
 
 
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a ziarlivost je priznanim vlastnej bezmocnosti.
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 9 mesiacmi
Patrix85 (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
ach...super clanok...stale som hladal ako sa toto vola lebo som nasiel len snorchlovanie a to som nechcel ...a konecne som objavil ako vyrovnavat tlak v usiach...minuly rok v ciernej hore som snorchloval cca 2-3 hodiny bez vykuknutia nad hladinu co oblo totalne uzasne a este ked obcas kolo mna plaval huf ryb...neuveritelne ...ale ked som chcel ist na dno co i len do 3 metrovej hlbky tak tam bol neuveritelny tlak na usi ...tak dufam ze mi pomoze si pritlacit cez okuliare nos a "vydychnut" cez neho
rad by som sa vedel tak potapat

a este by ma zaujimalo ako by sa dalo ostat pod vodou bez toho aby ma to nadnasalo hore...alebo aby ma nadnasalo minimalne lebo ja ked idem na dno tak ledva tam doplavem, tak rychlo ma to taha hore ...a toto je otazka na to ked nepouzivam ani ten zatazovy opasok a ani nic...

najlepsia by bola odpoved na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. keby sa dalo

dikes
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 13 rokmi, 9 mesiacmi
Patrix85 (Návštevník)

Dátum narodenia:
 
a este jedna vec...stale mi vchadza voda do nosa ...je jedno ci skocim do vody alebo sa pomaly ponaram...ked nemam potapacske okuliare ale si nedrzim nos tak mi tam ide stale voda
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed