Vitajte, Hosť
Prosím Prihlásiť alebo Registrovať.    Zabudli ste heslo?
frenzel-fattah equalizing (1) Hosť(ia)
Choď dolu Odoslať odpoveď Obľúbené: 0
frenzel-fattah equalizing
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
no paradoxne,
pri frenzlovi (bavime sa totiz cisto o frenzel technike, fattah tu zatial nema co robit)
ide o to aby si s soft palate nerobil nic
cize aby si napriek zavretemu epiglottisu mal v takej polohe v akej ho mas teraz ked kukas do monitora
cize v neutralnej , uvolnenej nevedomej
cize nejde o to naucit sa ho niekam tlacit ci pohnut ako skor o to ako ho uvolnit

tak drzim palce
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
jspearo napísal:
[quote]
Tiez viem robit so soft palate kadeco (bez dychania) a vydava to rozne zvuky...

Janci ak si spominam, na lodi sme mali male skolenie... a tam jeden ujo povedal, ze ak to robi zvuk tak to robime zle... tak snim nerob vselico ale len to, aby to nevidavalo zvuk. Na to sedeni, kde si aj sedel, bolo aj povedane... ked je hore, zavadzia a vydavava to zvuk. Ked je neutralny, alebo ako pises ty, dole, tak by to malo byt ciste.

mam pocit ze si to len komplikujes... no mozem ti povedat ako som na to prisiel ja. taky menej vedecky pristup. chodil som do vody a skusal tak dlho az kymto nefungovalo spravne.

pre Ondra:

bol do ucitel hudobnej s valaskou :)
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
S tym zvukom to moze ale aj nemusi byt pravda nie ze by som tu chcel nieco obracat ale zistil som na sebe ze ked uz ten vzduch nema kam ist to znamena ze som vyrovnal a rvem to dalej tak sa ten vzduch vracia tou istou cestou spat a ten zvuk vychadza pri pretlacani epiglotisu kade vzduch sa vracia, to znamena ze ten Epiglotis neviem az tak udrzat, hehe

PS: ale na druhej strane ma ten ujo pravdu pokial sa zavrie soft palate tak tiez ten vzduch ide tou istou cestou spat a pretlaca Epiglotis..

Tralalala
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
oboy (Užívateľ)
Príspevky: 646
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Ja som myslel, ze sa tu bavia o mlasknuti a nie o vabeni velryb
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
juka (Užívateľ)
Príspevky: 410
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
presne ako pise oboy,janci spomina iny zvuk ako vabenie velryb. ale chalani sa chytili
no a aby aktivita neostala npotrestana

"S tym zvukom to moze ale aj nemusi byt pravda nie ze by som tu chcel nieco obracat ale zistil som na sebe ze ked uz ten vzduch nema kam ist to znamena ze som vyrovnal a rvem to dalej tak sa ten vzduch vracia tou istou cestou spat a ten zvuk vychadza pri pretlacani epiglotisu kade vzduch sa vracia,"

hmmmm a preco ze ho rves dalej ked uz mas vyrovnane?
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
Zemo (Admin)
Príspevky: 417
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
flipps napísal:
S tym zvukom to moze ale aj nemusi byt pravda nie ze by som tu chcel nieco obracat ale zistil som na sebe ze ked uz ten vzduch nema kam ist to znamena ze som vyrovnal a rvem to dalej tak sa ten vzduch vracia tou istou cestou spat a ten zvuk vychadza pri pretlacani epiglotisu kade vzduch sa vracia, to znamena ze ten Epiglotis neviem az tak udrzat, hehe

PS: ale na druhej strane ma ten ujo pravdu pokial sa zavrie soft palate tak tiez ten vzduch ide tou istou cestou spat a pretlaca Epiglotis..

Tralalala:)


ufff... tak z tohto som uplne jelen
 
 
 
"Some people were lucky enough to be born smart, while others were even smarter and got born lucky"
Ed Seykota
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Toto je ako bavit sa o sexe namiesto toho aby sme si isli "zatrtkat"...

Je velmi jednoduche zistit ci vies frenzela, urob FRC, ponor sa do 20 - 25 m a ked v pohode vyrovnas tak to vies...
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
brco (Admin)
Príspevky: 627
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
ondro napísal:
Toto je ako bavit sa o sexe namiesto toho aby sme si isli "zatrtkat"...

Je velmi jednoduche zistit ci vies frenzela, urob FRC, ponor sa do 20 - 25 m a ked v pohode vyrovnas tak to vies...


A uz vidim ako sa pluje krv a "branicka prasti" ked ti to nepojde a budes zmykat zmacknutu tracheu... A je to krute skusat pri niekom kto sa neviem ponorit do takej hlbky aj nadychnuty.

Moze to clovek robit aj pomaly a nadychnuty. Pri zostupe si drzat hrudnik aby citil ci sa hybe a ci to tlaci plucami alebo nie. Kazdopadne treba to skusat viac vo vode ako na suchu.

Ako pise Ondro, treba si to "odtrtkat" vo vode
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
ondro (Užívateľ)
Príspevky: 415
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
Som to zle napisal Nemyslel som ponorit a potom vyrovnat ale ponarat sa a postupne vyrovnavat
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Pred 15 rokmi, 8 mesiacmi
flipps (Užívateľ)
Príspevky: 331
Uživateľ je Offline Kliknite sem pre zobrazenie profilu užívateľa
 
hmmmm a preco ze ho rves dalej ked uz mas vyrovnane?

Uplne jednoducha odpoved: Stres, pokial ma clovek stres tak sa nedokaze sustredit na nic a tym padom robi pod vodou hluposti to je moj pripad... tak nic ine neostava len potapat a potapat
 
 
  Administrátor zablokoval prístup pre neregistrovaných.
Choď hore Odoslať odpoveď
Powered by FireBoardRSS feed