| Víťazstvo pre tím SFT na súťaži Mad Cup v Maribore! |
|
| Napísal(a) Peter Zemanovič | |
| Streda, 11 marec 2009 | |
|
Na súťaži Mad Cup, ktorá sa konala 6.-7. marca 2009 sa v poradí tímov Slovakia Freedive Team umiestnil na prvom mieste.
Úspešný bol náš tím aj medzi jednotlivcami. Celkovo 5 medailových umiestnení zabezpečili Andrea Zetochová a Erik Toček. Oficiálne výsledky súťaže môžete nájsť na týchto adresách:
http://en.mad09.h2oteam.com/competition-info/results/ |
| < Predchádzajúca | Ďalšia > |
|---|






